{MT} God of War Ragnarok

We are back, boy! :rofl:


21 Likes

Sta da ti kazem kad sve znas. :rofl:

Vrh vrh vrh!

1 Like

Tu je igra. Nemo’ se sekiraš :joy:

2 Likes

Da li je protivzakonito dati deci 2x po 6mg bensedina da idu odmah u krevet :thinking:
Da mogu da krenem da igram :grimacing:

4 Likes

Posvadjaj se s njima. Izmisli da usrali nesto i najuri ih u krevet. Posvadjaj se i sa zenom pa ce da te ignorise 3 dana :joy:

Za više bračnih savjeta terapeut @MladenVR

6 Likes

Ne svidja mi se :cry:

Can I come in? :zap:

2 Likes

Sta tacno? Da usporedimo iskustva. Meni se ne svidja za sada UI dizajn, valjda sam navikao na prethodnu igru. Tekst mi je previse intruzivan, nekako imam osjecaj da zauzme pola ekrana kada neki dio tutorijala.

Mali gusteri mi nisu jasni kao dio combat iskustva, vidjecemo jos.
Ali realno, za sada nemam zamjerke, ovo su sitne primjedbe.

2 Likes

Jos sam na pocetku i ne smem da pisem nista konkretno o igri zbog Akirisa. :grimacing:

Recimo da me nista nije oduvalo za sada, za razliku od prvog dela koji od prvog kadra briljira na svakom koraku. Cak mi ni grafika nije nesto, identican oldgen engine. Imam blago neprijatan utisak DLC-a, u fazonu dajte jos svega, bez posebnog reda, smisla i pazljivo odmerenog pacinga.

Ne sumnjam da ce biti dobra igra, combat ne moze da omane, velicina sveta, i desetke nisu tek tako podeljene. Zadrzavam pravo da promenim misljenje usled razvoja dogadjaja u vise epskom pravcu. :smiley:

1 Like

Paa kad ste zapeli, upravo kupio i ja igru :joy:

4 Likes

Ja sam na pola epske sesije koja je u petom satu.
Na tv-u Ragnarok, na tabletu pustio Zonu Zamfirovu i uzivam. Spojio nespojivo, ali dobro.

Vecinom istrazujem i rjesavam sporedne questove, ne zurim nigdje.

3 Likes

Vrhunski sve izgleda! Javili su mi danas da mi sjutra stize paket, a ja do vikenda nemam vremena ni da izadjem ispred stana da preuzmem paket od kurira jer imam neki rok za phd studije koji me ubi :smiling_face_with_tear:

Uh jedva cekam vikend

2 Likes

Uh grešiš, videćeš i sam kasnije…
Mislim nije vilica do poda, već je ovo viđeno u par igara ali izgleda prelepo, a radi konstantno na 90ak frejmova u performance modu.
Ja sam više nego zadovoljan, nemam zamerki…

Nisam jos pokrenuo igru. Umoran sam i verovatno cu tek sutra. Ima li nesto sto si podesio van default podesavanja a da je bolje nego default?

Film grain i motion blur od kojih se gadim sam stavio na nulu.
I gledaj da je high frame rate ON.
Hdr brightness na 100 ali to je za CX pod uslovom da ti je uključen HGIG na TVu.

2 Likes

Pa ja sam ga i preporučio ovde na forumu onomad, čim sam kupio oled :grin:
Ranije se zvao Amok4all.

1 Like

Dobar je lik i odgovaraju mi njegovi setup-ovi.

1 Like

Hgig ukljucen. Inace sam i ja od njega iskopirao kompletan setup za ps5 i SX na Oled c1 :joy: film grain mi odgovara, motion blur ne. Samo high frame rate da proverim i to je to. Pa da krenemo :grin:

2 Likes