{MT} Gears of War 3

Na zalost to ne mogu da kazem za sebe :frowning: mozda ce i pre ko ce ga znati treba biti optimista :wink:

ili kupovati orginale,pa te ne zanima kad ce!! :smiley: :smiley: :smiley:

Ili jesti iz kontejnera pa te boli uvo za sve xD

sama ti rec kaze - u desnom donjem uglu prednjeg omota… :smiley:

gdje si kupio? ja sam narucio preko ShopTo.net i cekam jos uvijek pa me zanima koliko si ti cekao :slight_smile: pozz

Koliko znam uzeo je sa shoptoa pre order, poslali su mu u subotu, a stiglo mu je juce :smiley:

tnx!
i meni su poslali 16-og :smiley: mozda se obradujem kad dodjem kuci s posla danas hihi

Tome se i ja nadam! :slight_smile:

EDIT: shmrc, nista od toga… ;(

Stigla! :))))))))

Jaooo kako vam zavidim, a da vi to lepo uploadujete i za nas? :smiley:

Ja najverovatnije poručujem sutra! Moj PRVI original…eee živote…

Ne rekoste jel probao neko Season Pass da li ima region lock ?

A jel potrebno da se instalira update ako ubacim original igru (govorim o GoW3)? Posto i ja planiram da narucim ovih dana, pa da se ne prevarim.

E pa stvarno!
Jesi i ti od shopto-a narucio? Ako jesi, sta bi sa onom verifikacijom?

U svakom slucaju, uzivaj! Daj boze pa cu vam se uskoro i ja pridruziti…

Koliko sam primetio, ukoliko nisi iz Britanije, a preorder-ovao si igru, oni upakuju 2 dana ranije i posalju ti da bi stiglo na vreme. Meni je potvrda da su mi poslali stigla u cetvrtak, dok na njihovom sajtu pise da salju u subotu.

Inace presao sam kampanju! Po meni je ovo najbolja kampanja od sva 3 dela! EPIC!

Koliko ste zarazeni i dosadni sa tom igrom :smiley: :smiley: ,na kraju cu je i ja naruciti nego ne znam gde,dal zavvi ili shopTo!!!:[

samo pripremi pare za poene jer ce ti trebati za dosta igara,za online pass!!!ma salim se necu ni ja danas sam razmisljao o gow3 a i o battlefieldu ali mnogo je!! :slight_smile: :smiley:

Potrebno je nema veze sto je original, ako je wave 12 trazit ce ti 2.0.13146.0 dash a ako je wave 13 onda 2.0.13599.0 dash.

Ako je Wave 13, mogu i sa 2.0.13146.0, ali trazice mi update koji slobodno smem da uradim. To je bio odgovor na drugom forumu. Pa videcu, kada se igra pojavi u game-su po razumnoj ceni da uzmem iako me malo plasi taj update xD

đaba bodovi i bonovi ako udre ban wave sad za mjesec dana :frowning: