{MT} Gears of War 3

We have determined that some Xbox LIVE members signed up for a U.S. account but are located outside the United States.

No shit, Julia! Nebulozno da te neko sprecava da kupuje sa pravim parama legalne sadrzaje. Ako je to tako divna ideja, zasto je i ostali nisu usvojili? Nije industry-wide, laze. Ovo ce da prodje kao DRM, omrazeno i odbaceno od svih, i posle toga ce ostati samo gorak ukus… Pitam se da li uopste ima smisla kupovati njihove originale i podrzavati na taj nacin ovakvu praksu.

VIse su mi se smucile te industrije ,samo gledaju da uzmu pare a igrace ko je*e…

Poslao sam reply kao “Šta mi paćenici iz Srbije onda da radimo ?”. A i kad sam pitao prošle nedelje da li će skoro da ubace Srbiju u Live support dobio sam glupavi odgovor da kao žele da što više prošire Live zajednicu i da će da ubace što više zemalja mogu. Sad da li će ubaciti Srbiju, ne verujem :smiley:

Srbiju nema šanse da stave na Live skoro. Čak ni Microsoft Srbija ne veruje u Xbox kao platformu, ističući pirateriju kao razlog. Kada lokalna ekipa bude promenila stav, možda onda nešto možemo očekivati, ali ne bih se puno nadao.

Što se tiče GeoW dlc-a, tako je bilo i sa All Fronts Collection sadržajem koji nije mogao da se skine. Ja sam ima code uz GOTY verziju igre i nije hteo da mi radi. Najveći problem je, koliko sam shvatio - Nemačka. Tamo su zabranjene igre pune nasilja i kad god imamo slučaj “nasilne” igre, izdavač mora da selektuje dostupnost sadržaja kako Nemci i ostali regioni koji isto funkcionišu ne bi mogli da skidaju taj sadrđžaj. Onog trenutka kada počnu da seckaju po regionima, mi, koji nismo ni podržani na Liveu, verujem, automatski upadnemo u restricted folder.

Onda nam jedino ostaje da prokljuvimo taj VPN tunneling, ili kako se vec zove… veliko je cimanje, ali ne deluje nemoguce. Recimo jedan od nas to namesti, onda svi s kutijom pod misku idemo u posetu, pa jedan po jedan downloaduje… :smiley:

Ili, što mi je sad palo na pamet, da povežemo Xbox sa kompom i da se xbox konektuje na internet preko PC-a, upali se proxy i skidamo. Trebalo bi da uspe.
EDIT: Ja sad uspeo da povežem xbox i komp, sad samo da čekam Gears of War 3 DLC-eve, palim neki UK proxy i bacam se na skidanje :smiley:

'Ajde ako te ne mrzi, i ako koristis Win7, kazi kako si to uradio! Nisam neki newbie ali ja pokusao sve i nije mi htelo. Da vidim sta si ti radio pa da znam da li je do mene ili do modema.

Ja imam telekomov Huawei HG520i, ubacio sam lan od kompa u prvi plavi prikljucak, ubacio lan od xboxa u drugi plavi prikljucak, i ugasio antivirus (mora, jer blokira sve nove mreze koje pokusaju da dele informacije). Upalis media center ides na add extender. Ona u xboxu ides na connect to media center ili tako nesto. Ides samo na next dok ne dobijes neki broj. Taj broj obavezno zapises. Na kompu ukucas taj broj, kliknes next ili tako nesto, pustis ga da radi neke svoje gluposti i to je to.
Ako si sve uradio kako treba trebalo bi da ti se upali media center na xboxu.

Zvuci sjajno, ali bice fora ako tako nesto uzmu kao razlog za banovanje, djavo ih odneo…

Uzgred, nisam znao za tu foru sa proksijem. Da li to znaci da sa UK proxijem mozes da koristis i druge sadrzaje kao sto je Last FM?

Ljudi! Stigli mi Gearsi danas!!:party:



I, kakav je? 'Ajde sad lepo da nam ti to ovde izripujes i uploadujes pa svakom po link na pp :smiley:

Znao sam! :hm Mislim da je xgd3, zato sto je narezan do ivice diska.
Sad cu da ga startujem! :rock:

Sada vidis kakav je osecaj igrati originale :slight_smile:

Au, i to ti stiglo dan ranije ! Aj javljaj utiske kad odigras malo.
EDIT: Izasao je Season Pass sada, pa ko ima para i poena ako hoce neka kupi, ako ga nisu vec region lockovali.

Nikola imao si dugme EDIT :wink:

Hvala za informaciju

Ukljucio sam prvo multiplayer TDM i odmah sam primetio da su kontrole fantasnicne, nema da se zaglavis kao u dvojci. Dosta je brz gameplay, naravno ownovali me likovi u multiju :frowning: ali to samo dok se ne priviknem malo. Primetio sam da ima jako malo igraca, i svi su preko 40 lvl :eek: Ali epic je izjavio da ce se restartovati rankovi i leaderboard, tako da ce od sutra svi biti lvl 1.

Kampanju sam samo poceo da igram, naravno grafika daleko bolja od dvojke! Nije vise sve sivo, vec ima mnogo boja i osvetljenja. No necu vise da vas smaram, a necu ni da spoilujem. Svaka cast Epic-u! Skupili su sve sto je valjalo u 1 i 2 delu i poboljsali sve ono sto nije valjalo u prethodnom delu. Nisam jos probao hordu i beast modove…

Nek si ga uzeo, svaka ti cast. Trenutno nisam pri parama inace bih i ja pazario original pa nek ide zivot. Inace, ceka se novi fles samo zbog ove igre a dok to ne bude uzimam keca i dvojku, da obnovim gradivo. Mada ne znam ni kako cu igrati, posto izgleda slabo u poredjenju sa ovim sto je Feredon napisao. Ah taj Microsoft, ne pusta nas pirate da zivimo.

Mnogo volim Gears of war! Morao sam da kupim,pogotovo zbog multija jer je mnogo zarazan!Cena je malo visoka, ali s obzirom da cu je verovatno iscediti od igranja, isplati se:cool:

Ljudi ne plaćajte 2400 MS poena za Season Pass već sačekajte da izađu svi DLC-ovi i uzmite ih kada im se svim spusti cena na oko 800 MS. Ima varijanta da se aktivira (kod nas) All Fronts Collection tako da očekujte da ćete moći da uzmete i pod region lock-om Gears of War 3 All Fronts Collection (ili kako će se već zvati).

Hvala Bogu pa nisam ovom igrom zarazen,inace bi se pojeo sad sto je nemam a i sto je necu igrati najmanje narednih mesec dana zbog xgd3!! ali zato za Battlefield 3 mora da se pare ostave na stranu… :slight_smile: :slight_smile: