{MT} Gears of War 3

Je li izasao GoW3 za download ???

Samo za JTAG konzole, igra je XGD3 ceka se resenje.

Problem sa tom verifikacijom je rešen za one koji su uzeli kartice od Erste banke. Možeš da izvadiš karticu za 10 min kod njih. (Ne znam da li je takva situacija kod drugih) :wink:

Joj ljepote kad uzmes original pa te zaboli koji je wave i sva ostala zajebancija :stuck_out_tongue:
ja sam preko shopto-a uzeo i stiglo mi je za samo 4 dana iz UK-a u Zenicu blues. Igra je predivna. Prvi put sam igrao gow mp i navuko sam se vec :))

Kako si naručivao, odnosno kako si platio?

Da,koliko si kesa puko,za to zadovoljstvo…:slight_smile:

vala puno keša :slight_smile: nekih 40€ me izašo GoW3. . . ali vrijedi brate (n_n)
samo je glupo što se mora plaćati XBOX Gold Live membership da bi igrao Online i skidao Demo igre ili gledao ostali sadržaj, al’ eto i to sam platio 14 funti za 3 mjeseca pretplate.

planiram ovako kupiti par originala pa prodavat-mijenjat i tako vrtit, jbg, snalazit se ko i ostali… nije jeftino kupovati nove, ali evo našao sam sebi za nekih 10 eura (sa poštarinom iz UK) Mass Effect 2 original (korišten) pa se polovnjaci mogu nekako i uzeti jeftino.

svaki cestit covek bi ti stegao ruku na takvoj odluci, jer ne treba biti pohlepan i nekako je olaksavajuce preci na “svetlu stranu”.

A oce li biti u skorije vrijeme GoW3 za download a da nije za JTAG???

Sumnjam da ce ga biti uopste, izgleda cemo morati da sacekamo LT2.0.

Za one koji bi da kupe Gears of War 3 a prođu jeftinije (i čekaju malko duže), preporuka je Play-Asia.
Dakle, igra je tamo **[URL=“http://www.play-asia.com/SOap-23-83-9xii-71-dw-49-en-84-j-70-3sxk.html”]US$ 49.90 (~36.90 EUR).** Kada uzmete najjeftiniju poštarinu sve ukupno je oko 39-39.5 eur.
Takođe, ako koristite play-asia kupon sa 5$ popusta (ima ih brdo na netu, samo treba potražiti) na iznos od 50$, možete još uštedeti, tj dobiti za ~38 eur.
Ja sam tako kupio, a pošto je cena 49.90$ stavio sam u korpu još neke bombonice od 1$, i stekao pravo na popust, koji je sam sebi otplatio shipping a dobio sam i slatkiš :smiley:

Jedino treba videti koliko će vremena trebati da stigne iz Hong Konga.
Ovo je samo primer, i nemojte temu spamovati sa pitanjima oko ovoga, nego se držimo igre.

Javi samo za koje vreme ti je stigla igra.

Meni je sa Play Asie paket stigao tek posle mesec dana, a u toku tih mesec dana sam se žalio i poslali su mi još jedan primerak iste igre koju sam naručio. Tako da sam dobio dva paketa i jedan je došao tek za mesec dana, a drugi za 7-10 dana. :wink:

Zadnji put sam naručio Borderlands, 29. avgusta a stiglo je 13 septembra. Rekoh, za one koji će malko čekati.
Merim im sada vreme :slight_smile:

ja imam samsung drive jel to znaci da moram da flesujem na 2.0 (kad izadje ako izadje) ili da cekam xgd2 verziju ili tako nesto?
p.s. rade mi ap2.5 igre (mw2 i black ops)

ne moraš da flešuješ ako nećeš ali onda ništa od novih igara u koje su xdg3 formatu!!!
p.s te igre ti rade kao i ostalih 4 koje imaju ap 2.5 proveru, zato što nijedan samsungov drive ne podržava tu ap 2.5 proveru!!

video sam da xgd3 igre zauzimaju 8.2gb kad se raspakuju (http://www.xbox360iso.com/mu-fs-rs-t461630.html?t=461630&highlight=gears+war) a kad ubacim verbatim dl+r disk u img burnu pise 8.5xxx gb free, ne kapiram u cemu je problem sa kapacitetom diska onda?

"You can not burn and play this ISO (Unless you use JTAG maybe).

     This rip is done using XGDRip and is ONLY playable via a drive 
     emulator like a X360Key.

     You can NOT burn and play this on ANY current firmware or drive
     so please no retarded question like...

     "Can my hitachi ix1.51 play it"
     "Can I play this on my sammy system"

     This isnt like a new wave or AP2.5 protection, This is a completley
     new type of game disc and your firmware needs to be able to actually
     read it same as people with non-modded boxes cant play XGD3 originals
     unless they update system (which flashes new dvd firmware).

     To play originals you need new stock firmware or LT 1.9.

     To play backup ISO you need a ODE (Optical Drive Emulator) like the 
     X360Key.  To play other types of backups like GOD's or XeX you need 
     a JTAGed system.

     To play backup DVD's you need LT 2.0 (Not released yet)."

edit:nista ceka se firmware 2.0 -.-

Nego da se vratimo na samu igru…

STIGLA JE! :party:
(dvd.co.uk je bio u pitanju, koga zanima)

Cim sam instalirao i pokrenuo, moj izbor je bio jasan – team deathmatch! Au covece sto je bilo dobro. Sve glatko, lepo radi, nema laga, mape zanimljive, raznovrsne i prelepe, protivnici bili svih nivoa (dakle nisu samo azdaje)… ma milina. Desilo mi se da zaredjam i po 5 killova bez smrti, sto je za mene veliki uspeh (mada mi je k/d vec pao na 0.8). Boljem introu za Gears 3 se nisam mogao nadati. Poeni samo pljuste, raste nivo, izmedju svake partije trakice oznacavaju dostignuca, otkljucavaju se novi skinovi. Sve se krece dovoljno brzo da uvek hoces jos jednu partiju.

Jednako bitno, deluje kao da dedicated serveri obavljaju posao kako treba. Pronalazenje partije je trajalo jedva minut, posle toga vas sve zajedno seli sa mape na mapu, znaci igras s istim ljudima, sto je super ako se nadju dva jednaka tima. Kome dosadi moze bez problema da izadje, umesto njega udje bot. Ako se zatim pojavi jos neko da hoce da uskoci, samo lepo zameni bota. Ko da su preslikali sve od haloa, i radi savrseno. Tokom samih partija, retko kad sam imao osecaj da mi meci prolaze kroz protivnika, ponekad bih se prosto iznenadio koliko brzo dobijem down.

Ko sto rekoh, milina. Ajde ljudi nabavljajte, pa da jednom dozivimo 5v5 nasih! To je krajnji cilj. Treba i kampanja u coopu da se prelazi… Dok ovo pisem bas sam iznuren, nije lako odrzavati takav nivo tokom dva sata. Stizu me godine, sta cu… :wink:

EDIT: nabadanje u trku bajonetom retro-lancera je moj novi omiljeni melee kill. Inace je dosta mocna puska, jedino sto je neprecizna na daljinu.

@n00dle: koliko je dugo putovala ? razmisljam se gde da nabavim i ja :wink: