{MT} Gears of War 3

Nije problem, uvek mi je do co-opa. Za 4-5 dana cu preci SP da se uzivim u mehaniku, pa cu malo MP da cepam da ostrim skill za jak difficulty, taman dok ti uzmes :slight_smile: Mada, cim sutra flesujem mozemo neku partiju Gears 2 da odigramo?

igra je dobila 9.0 na IGN-u

Epic’s epic epic ends epically.

9.4 od GameTrailers-a i 9.5 od GameSpot-a. Talk about EPIC.

Ako mu je gamespot dao ocenu 9,5 onda se zna koliko je ova igra dobra ili ti fenomenalna posto je po meni gamespot najrealniji u ocenjivanju

Evo ovde imate 30 recenzija i prosek ocene je 9.1 (91)

Gears of War 3 Critic Reviews for Xbox 360 at Metacritic.com

Uvek sam za neku partiju Gears 2. :wink:
Sry za off.

Za par dana konacno saznajemo najvaznije pitanje,a to je-Karmajn ZIVI ili UMIRE.
Da li neko zna da li se gears 3 pojavio na -onim- sajtovima :D???

Mislis na Bairda. Carmine je umro. Dvaput.

Carmine-a ima vise, braca su.

Znam, zezam se :smiley: A zar Ben nije rekao da je zadnji od brace?

Nadam se da Clayton Carmine nece umreti, izgleda zajebanije od svoje brace.:smiley:

Da, ali jedan je poginuo u kecu, dok je Benjamin u dvojci. Mislio sam i ja da je rekao da je u porodici Carmine on jedini živ, ali vidiš da će se još jedan od braće Carmine pojaviti u trojci. :smiley:

Pogledaj “porodično stablo” Carmine-a jer izgleda da ima četvoro braće Carmine:

Carmine Family - Gearspedia, the Gears of War wiki - Gears of War, Gears of War 2, weapons, and more

Kupovinom ove dve iznad majce igrači su učestvovali u glasanju da li žele da spasu Carmine-a. Koliko ja znam većina je izglasala da žele da Carmine bude živ. :wink:

Da li treba da pogadjamo sta ce se desiti u trojci :smiley:

Juce popodne mi stigao mail od dvd.co.uk da su “procesirali” moju porudzbinu (citaj - uzeli pare s racuna) i da uskoro salju paket!! (na sajtu pise da je vec shipped)

Toliki sam fanboy da cu otvoriti facebook account kako bi otkljucao onaj neki ice-t skin za mp. Ili jos bolje, samo naterati lidiju da to uradi. Svaki dan je slatka agonija…

Meni su “kao” poslali u cetvrtak popodne, stigao lepo mail da je poslato royal mailom. A na sajtu shoptoa pise da preordere salju u subotu. E sad sta je od toga tacno ne znam. Ako su poslali u cetvrtak moguce da ce stici do utorka.

Nego jel zna neko kako funkcionise Royal Mail? Da li su brzi-spori? Mada mislim da ce ovi nasi sabani da me zavlace sa isporukom 100 godina :smiley:

Dobri su oni nego naši poštari umeju da zaje****** kad stigne u Srbiju. :confused:

Da kazem samo da ce svi Gears of War 3 add-on-ovi biti region lockovani. Stigao mi je sad e-mail.

Hmm nasao sam nesta jako zanimljivo :

XBOX 360 Update Center

Vidite da je izasao TU1 za Gears of War 3 iako on jos nije ni izasao u prodaju… Bug ili je igra uveliko igrana na MP pa su odmah pripremili TU cim igra izadje…ostaje da vidimo

Da parafraziram Dart Vejdera: “Nooooooooooooooooooo!!!”
A moze i Southpark: “You bastards!”

Ostaje samo da se nadamo da makar prvih nekoliko sati nece biti aktiviran taj prokleti region lock. Zasto, oh zasto nam to rade? Ko da nije dovoljno tesko biti gamer u Srbiji…

Mozda ako se pozuri i uzme u tih nekoliko sati season pass pa onda mozda nema provere za sledece DLC-eve ? Ako nista, onda menjamo regiju accounta na Madjarsku, pa kad izadje DLC put pod noge i tamo skidamo :smiley:
I da, evo obrazlozenje zasto postoji region lock:

Thank you for contacting us. I am Julia from XBOX Support Services.

I understand that you want to know if the add-ons will be region locked. We are contractually bound to make sure that content is distributed according to our licensing agreements. As we continue to grow the catalog of gaming and entertainment content that is available on Xbox LIVE, we are contractually bound to make sure that the content can be accessed only by people who are located in the country where that content is licensed. For example, our licensing agreements for the TV shows and movies that we offer on Xbox LIVE Marketplace allow for access only in the United States. We have determined that some Xbox LIVE members signed up for a U.S. account but are located outside the United States.

In order to continue to sign new content partners and add new content to Xbox LIVE Marketplace, we have to control what content can be downloaded in each region. This practice is standard industry-wide, and with this change, we will be able to continue to grow the catalog of content that is available on Marketplace.