{MT} Diablo IV

4 Likes

vec recenzije?! :open_mouth:
to je nadam se dobar znak.

2 Likes

Kreće early access prvog. Tako da su verovatno zbog toga recenzije sada.

Releases on 6/2/2023

1 Like

I jeste. Koliko vidim svi su odušebljeni, level remek delo.

3 Likes

Mogli bi napraviti klan za forum…

3 Likes

Nisam ni znao za to, upravo ÄŤuo u jednoj recenziji.

Uzeću i ja verovatno Diablo 4, ne mogu da odolim ovom hype-u :grin:

Al već vidim da mi neće prijati ovaj žanr :joy:

Koliko me je puta taj hype poneo, cyberpunk, hogwarts, dead island 2 i slicne, al verujem da ce igra biti bas uspesna

Ma ne moze da omane. Mislim, moze (diablo immortal, cough), al pravim se da ne moze.
Ako nema nekih neprijatnih iznenadjenja u odnosu na betu, za lidiju i mene nema zime.

2 Likes

Ja i ne volim ovaj tip igara, a vozi me neki hype :joy:

1 Like

Nemoj tu bolnu temu…

pre load 75 gb za seriju X…

Problem sa Diablom je sto je pomalo besmislen. Nista ne pomaze sto je dobar i adiktivan, kad je osnovni gameplay loot based. To znaci da trazi od igraca da juri sve bolje item setove, statistike i bonuse, nakon glavne kampanje koja je prakticno samo tutorijal.

Za sve koji su novi, upozorenje da je strahovito adiktivan. Cinematici te navuku, ima kao neku pricu i kampanju, ali nije to Diablo.

Ako ne zelite da potrosite cetvorocifren broj sati u igri, isprobavate razne karaktere sa zilion paragon nivoa nakon osnovne kampanje, nisam siguran koliko se investiranje uopste isplati. Hajp je za amatere, nove i pocetnike, dugogodisnji igraci znaju tacno sta dobijaju - i od cega, mozda, beze.

Sve je vrlo individualno. Neko ce malo sa zenom igrati i doziveti taj nivo iskustva koji je dovoljan da kaze “presao sam Diablo”. Malo zezanja sa klanom, gde ce brzo odskociti oni koji investiraju vise vremena u loot i bice 300 nivoa ispred.

U osnovi, Diablo je matematika, nije igra. Zeli da te uhvati u loop groznice za novim i boljim itemima, sve brojke proporcionalno rastu, ali ponavlja se isti gameplay u beskraj.

Strahovito zabavno i besmisleno u isto vreme. Upozoreni ste, Lilith dolazi da harvestuje nove duse.

2 Likes

Ovo vazi i za Destiny ali jbg bude prvih godinu dana super zabava.

4 Likes

Iskreno, jedva čekam da me nešto sledeće uhvati, pa makar spucao stotine sati na Diablo 4, neće biti prvi put :saluting_face:

2 Likes

Bolje biti navuÄŤen na Diablo nego na LoL :grin:

Pa vaĹľi za svaku igru koja ima bilo kakav grind kao mehaniku. Diablo, Destiny, Path of Exile, Fifa, Warframe, Borderlands, WoW, Guild Wars itd itd. Ima ih mali milion.

1 Like

Bas tako , vazi za bilo koju igru baziranu na lutu, tako da ne vidim cemu upozorenja, igra ko igra, ko voli taj zanr, igrace.

To jeste problem. Diablo je bila super igra. Dobra prica, prelepo uradjena.
A onda je postala “ovo” splacina

1 Like

Možda je samo kec bio takav. Dvojku i trojku sam igrao i obe igre imaju grind tako da to nije ništa novo.

Ne, to sto si ti igrao dvojku je posle “obrade” dvojka kada je izasla je bila isto kao i kec. Bila je prava igra. Trojka je isto bila. A onda su krenuli da idu na ovusplacinu. Ti si mali,nisi ti ni igrao 1 i 2 kada je izasla