{MT} Diablo IV

Moći će i PC i grači da uđu u klan i igraju pošto je crossplay… ne znam da li je se šta menjalo za PS, da li će Sony dozvoliti i da PS igrači mogu igrati sa ostalima…

Ovaj lik tvrdi da će sve platforme normalno raditi crossplay… Videćemo…

1 Like

Kolko na argentini i turskoj?
Jel ima neki jeftini PC kljucevi iz bandlova za graficke?

Razmisljam da probam krekovanu pc verziju, ali mozda ipak ispruzim za original.

55e standard edition u Turskoj pa navise

59e Ultimate D4 na ARG
42e Standard

2 Likes

sramota me da priznam al kopka me da uzmem deluxe verziju, jer ovde bi mogli vec sutra uvece da krenemo – ceo vikend klanja demona za 30cad :thinking:

2 Likes

Video sam da ultimate sadrži neke stvari za druge diablo igre, neki armor za Diablo 3, neke stvari za onu mobilnu igru i sl. E sad kako se oome isplati, gledao sam tu verziju ali ja ne ugram ništa od navedenog tako da mi ne znači mnogo.

te giftove za druge igre sadrže sve verzije D4, ove skuplje verzije sadrže više stvari za D4

2 Likes

@n00dle kako tako jeftino samo 30cad?

verovatno prica o razlici izmedju obicne i deluxe varijante

2 Likes

Da, nisam se najbolje izjasnio – u kanadskim dolarima sve zvuci skupo, te je obicna verzija vec 90 dolara, a ova deluxe bogami 120cad. Pa sad razmisljam jel vredi puknuti razliku za rani vikend diablovanja. :thinking:

Gledam recenzije, mnogo masno sve izgleda, a bice triput zabavnije u couch coopu.

2 Likes

Osim early accessa ja ne vidim razlog za skuplju verziju.

1 Like

Po ovome, iako sam betu probao barbariana, izgleda da se mom stilu igre najbolje uklapa Necro ili sorc.

1 Like

ovako razmisljaju trezveniji ljudi od mene
taj early access je cela poenta, jos taman vikend :joy:

nije blizzard blesav, znaju tacno sta rade.

@Scalper lidija ce biti sorceress, to se zna. ja se razmisljam izmedju necromancera i roguea.

3 Likes

Probao jutros 10min,izabrao Barbarian i izasao.
Veceras krece upoznavanje sa igrom.

Drajveri za Nvidia grafe moraju biti updejtovani inace igra ne moze da se pokrene.

Drajveri. :joy:

Ja razmisljam bas da li da probam PC verziju (sa verovatno neapdejtovanim Radeon drajverima lol) ili ipak za PS5.

Sustinski pitanje je da li zelim da probam za konzolu ili PC. Ovo je epitom PC igre ali je toliko dobro prilagodjena konzolama da je pomeranje likova na thumbstick maltene drugacija igra i zahteva potpuno drugaciji mikro skil.

Moja dilema isto. Nisam siguran da sam sposoban da ovo igram na konzoli. A komp mi je kanta i ne moze da potera ovo.
Ajde javi kakvi su utisci ako uzmes za konzolu.

1 Like

Imam trip da ce u onim naletima neprijatelja konzola stucati.
Plus konzola nema 21:9 podrsku a ovakva igra je stvorena za ultrawide.

Hoce neko da uzmemo nalog i podelimo?

Verovatno zbog DLSS3 podrške?

U poslednje vreme sam jako pazljiv kada updejtujem drajvere, ali ako mora onda mora. :roll_eyes:

1 Like

Igra uzeta i skinuta, još nepokrenuta.

Luka je malo zakomplikovao stvari jer bi i on da igra s nama, a igra podržava samo dva igrača lokalno. Lidija je spremna da igra dve kampanje naporedo, kao jednu s njim a jednu sa mnom, al nisam siguran da je to održivo na duže staze.

Kako razrešiti ovu porodičnu dramu?! :open_mouth:

1 Like