{MT} Assassin's Creed: Revelations

[SIZE=5]Assassin’s Creed: Revelations

[/SIZE]

[SIZE=3]Developer i izdavač: Ubisoft
Serijal: Assassin’s Creed
Engine: Anvil
Platforme: Xbox 360, PS3, PC
Datum izlaska: 15.11.2011 (Xbox 360, PS3), 29.11.2011 (Microsoft Windows)
Žanr: Akcija iz trećeg lica, Sandbox
Modovi: Singleplayer, Multiplayer[/SIZE]

[SIZE=3]Opis

[/SIZE]

Assassin’s Creed: Revelations je nova igra u Assassin’s Creed franšizi, koja će biti pravljena i izdata od strane Ubisoft Montreal tima. U toku igre, igraćemo ulogu troje protagonista iz predhodnih igara u serijalu: Desmond, Ezio i povratnički lik Altair. Rečeno je da će ovo biti poslednja igra u kojoj ćemo moći da igramo uloge Ezio Auditore da Firenze-a i Altaïr Ibn La’Ahad-a, i ujedno i poslednja igra u serijalu koja će biti smeštena u periodu renesanse.

Igra je najavljena u maju mesecu ove godine, tako što je na njihovoj Facebook stranici svaki put kada se loading screen napuni, tj. kada je dovoljno puta odledano, izdat novi teaser koji je obično pokazivao slova i slike, koju su dugo bile predmet rasprave. Čak je u jednom od njih bio i dvoglavi orao tako da su neki od nas pomislili da će možda biti i Srbije u igri, ali nažalost, razočarali smo se kada smo saznali da to nije slučaj. Prve reči o novoj Assassin’s Creed igri su kružile jos od novembra prošle godine kada je Ubisoft nešto malo pominjao igru, ali je bila i priča da nijedna velika AC igra neće izaći u 2011. godini, ali su početkom ove godine rekli suprotno.

Ovo je četvrta igra u serijalu, i po svakom aspektu deluje bolje od predhodnika. Dosta se radilo na Multiplayer modu, ali i na priči, za koju kažu da će odgonetnuti mnoge polemike oko serijala. Grafički je igra dosta unapredjena, za razliku od predhodna dva dela, ovaj deo izleda mnogo lepse sa mnogo više boja, i grafički podseća na AC1.

Kao i svoj predhodnik, ima će i malo pre pomenuti Multiplayer mod, i ima će nove modove, mape, karaktere (sa facijalnim izrazima), da bi poboljšalo iskustvo. Neki od likova koji su pomenuti do sada su: The Sentinel, the Guardian, the Bombardier, the Vanguard, the Crusader,the courtesan, the Deacon, the Ottoman Jester, the Ottoman Doctor, the Thespian, the Charlatan, the Vizier, the Trickster, the Renegade, the Champion, i the Count…

[SIZE=3]Traileri[/SIZE]

E3 Trailer:

Multipayer Trailer:

Story Trailer:

E3 Gameplay Demo:

End of an Era Trailer:

Leave your Legacy Trailer:

Official Gameplay Trailers:

[SIZE=3]Screenshots[/SIZE]

Obrisao sam ti ono u temi sa FAT slovima pored Assassin’s Creed: Revelations “official mega thread”,nema potrebe,zna se da je ovo sada mega thread cim si u naslovu stavio **{MT} **to je to.

Znam, video sam posle da nisam to izbrisao, posto sam prevodio sa ostalih foruma i cuda gde sam nasao. Hvala, u svakom slucaju. :slight_smile:

Lepse je ovako :wink: Btw. JEDVA CEKAM da se igra pojavi u prodavnice,moglo bi se to desiti vec danas,sutra…

I ja isto, imam osecaj da je ovo igra koja ce me oduvati. Posle malo razocaravajuceg Brotherhood-a, ovo mi deluje prilicno zanimljivo, jedni od dvoje mojih omiljenih likova u video igrama u jednoj igri, i plus sto im je ovo poslednja igra, tako da se prica njihova zavrsava, hells yeah. Mada, malo mi je zao, nedostajace mi Ezio, Altair, ne toliko, mogli su da njegovu pricu malo vise da prosire. Jos uvek ne mogu da se opasuljim kako mu je, da ne kazem kakav glas, upropastise ga…

Da sledeci nastavak je Assassin’s Creed 3 i to nije jos sigurno da ce izaci na ovim konzolama,nesto se ovi iz Ubisoft-a razmisljaju da bi na Assassin’s Creed 3 poceli raditi tek za next-gen konzole…

Nema sanse, mislim ne verujem da su toliko glupi kad moram tako da se izrazim. Kao prvi, jos u prvoj igri se pominje sve vreme nesto o smaku sveta 2012 i majama i ostalo. Tako da, i sami su rekli da ce AC3 morati da izadje do kraja 2012, jer bi bilo glupo da 2013/2014 pricaju o smaku sveta 2012, zar ne? Ja bih licno vise voleo da se zavrsi sledece godine, i onda dve-tri godine pauza, pa totalno novi likovi i mesta za sledecu AC trilogiju, jer ova bi morala da se zavrsi sledece godine, ali, ce da vidimo. :slight_smile:

Slazem se… :emoticon-0100-smile

Da, slazem u misljenju da ce ac triologija biti zavrsena na ovoj generaciji konzola, a dalje ako je budu nastavljali na novoj.

Ova varijacija za znatno zivljim bojama mi se svidja, mislim da ce znatno lepse i zivopisnije igra izgledati, a i klipici obecavaju :tap:

Evo malo obrade zvanicnog trailera iz igre, ja sam se slatko nasmejao :smiley:

heh…ja sam hteo da okacim oba trailera samo sto taj tvoj jos nisu bili okacili na youtube bio je samo na ign-u :dada:

Skida se…

ADMIN EDIT:

prvi u nizu, a i signature mu sve govori

Assassin’s Creed: Revelations - Launch Trailer

Po meni, mislim da je igra pun pogodak, izgleda fantasticno, mada je i svaka druga iz serijala blistala, pa je i ova bolja od prethodne. Za duze igranje sad nemam vremena zbog gomile drugih igara sa pravom prvenstva, ali dosta je ozbiljno i kompleksno, kao miks svih delova, blago onom ko moze odma da pegla!:slight_smile:

Ja sam igrao i presao sve delove AC do brotherhood-a i tu sam na 70% u Brotherhoodu jednostavno se smorio i nikad nisam zavrsio igru…Doduse igrao sam to na PC sve.Nisam na boxu ali mislim da nema neke razlike.Tako da cu ovo verovatno propustiti…dacu sansu neki drugim naslovima,a ovo mozda tamo kad bude bila susa sa dobrim naslovima.

Ne, ne, ne, drugi naslovi trebaju da cekaju susu a ovo da igras odmah :smiley:

Ja sam igrao sve delove i igra je brutalna…jedva sam docekao da izadje…mislim da nema bolje…

Ja ne mogu igru da instaliram.Skinuo sam i Complex i Veteran verziju i obe se instaliraju do 91 % i izbacuje mi poruku ,Can’t read this disc.It may be scratched or dirty.Clean the disc with soft cloth and try again.,Jel neko imao taj problem ili ste instalirali bez problema.Inace imam falcon arcade lt2.0.Igra narezana sa imgburn 2.5.6.0 onom metodom koja narezuje 97 % truncate posto nemam novi rezac za xgd3.Mozda zbog toga nece instalacija do kraja.

Admin Edit:

nemojte nastavljati diskusiju na ovaj post, ovo je samo upozorenje zbog cega se dobija ban a vise informacija o novom pravilu na

http://www.xboxrepublika.com/info/3471-va�no-svaki-clan-foruma-nek-pogleda-ovu-temu.html

Vidim da je na IGN dobio 8.5(ps3)Gamespot 8.0(xbox,ps3),sto znaci da je verovatno vise na nivou AC Brotherhood nego AC 2,veliki sam fan serijala ali mislim da je realno ocekivati da kvalitet opadne zbog tog forsiranja da izbace svake godine po jednu igru kako bi uzeli :cash:
p.s. Jako bih voleo da nisam u pravu :slight_smile: