{MT} Assassin's Creed: Revelations

Nisu trebali konje izbacivati,previse vremena se izgubi peske dok se stigne do neke lokacije,dobro tu su na svu srecu oni tuneli,malo malo mi je falilo da odustanem od igre ali nakon nekog vremena sam se navikao,verovatno im je to i bila namera izbaciti konje kako bi se automatski produzila trajnost igre…

Jel igra neko? sta se desava sa onim bank vault glitchom, kada ne stizu pare, ima li neki fix za to?

Somehow, someway su otkriveni audio fajlovi DLC-a za AC:R koji ce doci u skorije vreme. Sami fajlovi su skinuti sa jutuba od strane Ubisofta, tako da je vec to neka indikacija da ovo nije lazno. Evo kratkog sadrzaja dijaloga…

In the audio, Lucy is confirmed to have been an Assassin turned Templar via Warren Vidic’s indoctrination, and gives a more cohesive reason as to WHY Minerva decided Lucy just had to die at the end of Assassin’s Creed: Brotherhood. The audio gives some more insight into the character of Vidic and the methods of the Templars by having Lucy herself question why no one ever came looking for her once the Templars took her. The audio also contains snipits of Subject 16′s dialogue, an exchange between ADAM and EVE (no, really), and Desmon’s father William speaking to Subject 16 regarding his role in the Animus.

Ukratko, ovo znaci da nas je Ubisoft sve zavrnuo i da ce sam REVELATIONS, sto je zapravo trebala da bude cela poenta ove cetvrte igre, doci u vidu placenog DLC-a. Bravo za Ubi. :DX:
Majke mi, nisu normalni, u ovom DLC-u ce biti vise otkrica nego u zadnje dve igre zajedno. :woot:
Kao da su napravili igru, odlucili da je preseku na 4/5 i ostatak naplate! Mora od necega da se zivi, jel da? -.-

EDIT: Evo i audio fajla, koga zanima neka pozuri dok nisu skinuti!

Juče sam završio celu igru. Baš mi je prijala, odavno nisam igrao AC serijal pa je taman legla.
A i sad se zna zašto nosi ime Revelations :stuck_out_tongue:
Novih elemenata nema previše, isto kao AC:B u odnosu na dvojku, možda koji više/manje.
Priča je ok, nije bogata kao u dvojci ali mi se sviđa, jer je konačno privela kraj toliko dugoj priči o Eziu.

Jel se jos nekom desilo ovo??

Zavrsavao ja neki side quest i naletim na cetvoricu strazara, stoje u mestu, ne smetaju mi al’ kad vec prolazim pored njih, ubijem ih i krenem dalje… kad oni ustadose, ja se vratim i opet ih ubijem oni opet ustadose :smiley: I tako ja njih ubijao svim i svacim dok mi nije dosadilo a oni svaki put ustanu kao da im nije bilo nista…:?