Mortal Kombat

Sto ste obrisali SLIKE?!!?!?!?! :swear:

koje slike?

Misli na ovaj ovde post:
http://www.xboxrepublika.com/xbox-360-video-igre-i-vesti/1272-mortal-kombat-game-2.html#post24548
Nije izbrisano nego se nece ucitati, kada ti je neko obrisao ispod ti pise Last edited by blabla

Nema veze sada…

Yeah man,igram Mortal na Projectu Natal! Vise nije fora jer se sad zove Kinect…

Jao jao jao, jedva cekam ovu igru. 2D se trazi od ove igre. Ne znam sto im je ovoliko trebalo da skontaju i da je vrate opet u 2D. Vidjeli smo kako se proslavio street fighter. Ova igra ce da gori :smiley:

SLazem se … Sasvim je ovo dovoljno ! TO je bio MK onaj pravi … 3D su mi skroz Shit teski … i oruzja … govno, govno !
Inace igrica zbog koje sad i kupujem xbox ! MK ZAKON

Ja sam pre 4 god kod druga na ps1 igrao neki stari mortal kombat

Dvojka je najbolji mk :slight_smile:

slazem se dvojka je bila najbolja…bas u cvetu pocetka mog igrackog zivota

Meni je MK III bio najbolji pa vi pricajte sta ocete.

od keca sa aparata kojeg sam obrnuo na bilo koju tezinu da su stavljali aparate sa bilo kojim igracem pa do trojke su bili zakon sve posle toga je otislo na drugu stranu, izgubili su verovatno scenario kako bi to trebalo da izgleda pa ajde da napravimo nesto novo, mada sve novo nemora da znaci u svaki put da ce biti bolje…

zato verujem da se svi stariji igraci vrlo dobro secaju kolika je bila pomama kada se dvojka pojavila na segi a neznam dali je kod vas bilo po igraonicama ali ovde po novom sadu su bili turniri po igraonicama, ih kakvi su to dani bili!!!

izgleda super ;;;

Videcemo da li ce im ovaj put uspeti da naprave dobru MK igru.
Mene bi najvise obradovao neki TRILOGY remake u fazonu street fighter-a 4…

Stvarno se nadam da ce makar da na mahove podsecati na mk3, konacno 2d izvedba, 3d je unistio potpuno MK. Drzim palceve da cu ponovo osetiti ono ushicenje posle uspesno izvedenih povezanih, kakav je to bio RUSH!!!

Samo da izbace oruzija i meni dosta :slight_smile:

da da turniri u mk3, i ovde kod nas u Jarku,Temerinu smo se zesce lozili koja je igraonica jaca, pa onda zakopamo ratne sekire kao nightwolf:-) skupi se najboljih 5 iz cele opstine i idemo u N.S da pokazemo ovima iz grada ko je najbolji, kornjaco mozda smo se i sreli na n.naselju u onoj igraonici u T.C. Nazalos nismo vas ni jednom dobili:-( svadja do kuce!! Ko je gde pogresio:-)

Disturbed - FAIL!

Bolje ovako nesto :rock:

Trebalo je da gadja kamermana harmonikom za fatalit :slight_smile:

ako si zaboravio kako se zove ta igraonica, zvala se Sonic Line gazda je bio Slavko a radnik koji je tamo radio se zove Bojan, ko zna mozda smo i nekada sreli pa mozda i igrali jedni protiv drugih ali smo mi bili zakon u igrama jer smo imali bas bruka igrace (nije da se hvalim ali tako je bilo), mada je to bilo vise sreca nego znanje…