Mortal Kombat

Igrao sam Trilogy ali mi se nekako vise svideo MK3,igrao sam MK3 mnogo duze i vise sam se navikao na taj deo. Trilogy je bio zabavan ali na kraju svega ipak sam vise voleo da sa drustvom igram MK3.

Ja sam igrao, mogu smo da kazem da je ok ali meni je dvojka najjaci mk ikada :slight_smile:

Cuo sam da postoji neki Ultimate Mortal Kombat 3…neznam jer to nesto slicno Trilogy-ju ili je nesto kao obican MK3?

Obican mk3 sa dodatnih par likova i izasao je za sega mega drive2 i za snes :slight_smile:

LOL! Cepace ih sve u muda! Mene najvise brine dzojstik za ovo cudo… Kakve li ce kontrole biti? Mk vs Dc je bio promasaj… Dok vezes neki kombo, smoris se… Ja ozbiljno razmisljam o kupovini nekog treceg dzojstika. Ps3 i xbox-ov mi ne delju da su dobri za ovo celjade… A fighting stick - to mogu da zaboravim… Mada, ko zna… I do jaja je sto im se konaco vratilo iz dupeta u glavu da se vrate u 2D! Ni jedan deo nisam nabavio od kada je Mk bio u 3D… I koji ce im oruzija?! To kada sam video u cetvorci, nisam mogao da poverujem… Idioti… Samo da to ne bude u ovom Mk-u… Ova lista da se nadje bez onih idiota Meat ili kako se svi ti zovi debili bi bila perfetkna…

To beše nešto kao MK3 samo sa svim borcima iz ta tri dela? Igro sam nešto malo, ali toliko smo se navikli bili na MK3 da nam se nisu učili novi potezi iznova… Nekako je trojka pobrala svu slavu, a “trilogy” je izbačen da se izmuze još malo para od “navučenih”… Doduše, kupio sam ga bio, haha…

Koji su vam najaci likovi u Mortal Kombat fransizi???
Meni su najaci Scorpion( Valjda zato sto sam skorpija u horoskopu,a i lik je 100% bada** :slight_smile: ) i Subzero ( ledena magija FTW :wink: )
Nisu mi ni losi Johhny Cage,Reptile i Kabal

Sub Zero, Kabal… Bukvalno mi je svaki fajter bio ekstra… Svaki kombo sam znao… Najjaci kombo mi je Kabal-ov… Cyrax je isto vrhunski fajter kao i Sector…

SVI,izdvojio bih samo Sub Zera zato sto je najjaci lik u mortalu :slight_smile:

Ja sam takodje veliki fan serijala. Najjaci likovi su mi u prvom delu Raiden, u drugom Baraka u trecem Kabal sa njim sam doktorirao i u cetvrtom Sub-Zero. Ima li mozda neko MK3 verziju za Windows 95, ne mogu nigde da nadjem na netu, a koliko se secam ona podrzava igranje preko LAN-a. Bilo bi dobro za neki turnir, a i najjaci je gameplay preko tastature.

Imas na Genesis/Snes emulatorima Mk 1, 2 i 3. i Ultimate MK 3… Neki emulatori podrzavaju online igranje…
Primer [SPOILER]http://www.freeroms.com/genesis.htm[/SPOILER]

Hvala za savet, probao sam sa emulatorima, ali trazim bas verziju za Win95 zato sto je igra brza, ima brzi odziv na komande i moguce je uraditi neke stvari koje ne mozes uraditi na verzijama za MegaDrive i Snes moguce je odraditi tornado run posle komboa pre nego protivnik padne na zemlju, pa blok ne pomaze, dva komboa i jedan jak udarac i skidas svih 100% energije

Free games download - Prelistaj malo ovde
Ubedjen sam da imas ovde tu verziju… http://www.megaupload.com/?d=TFFUZRAM - ovo je Genesis verzija UMK3 sa podrzanim p2p netplay-om…
A evo i .rar verzije u tri dela…

http://rapidshare.com/files/30634281/Mortal_Kombat_AIO_by_RT.part1.rar Part 1

http://rapidshare.com/files/30639974/Mortal_Kombat_AIO_by_RT.part2.rar Part 2

http://rapidshare.com/files/30283125/Mortal_Kombat_AIO_by_RT.part3.rar Part 3

Minimum for Windows 95: Pentium 90MHz, 16 MB RAM, 2X CD-ROM drive (CD must be in drive to hear music), 85 MB hard drive space, PCI graphics card w/ 1 MB RAM.
Minimum for DOS 6.0 or higher: Pentium 90MHz, 8 MB RAM, 2x CD-ROM drive (CD must be in drive to hear music), 85 MB hard drive space, VGA graphics card.
Recommended: Pentium 133MHz or higher, 16 MB or more RAM, 2 MB RAM on video card, SoundBlaster or 100 percent compatible card, Gravis PC GamePad Pro, Sidewinder Joypad (if in Windows 95).

P.S. Proveri dobro da li moze tvoj komp ovo da pokrene :hihi

https://youtu.be/AXZ1W19-Zu4

Hvala ti druze, cenim to sto pukusavas da pomognes, ali ocigledno nisi shvatio shta sam hteo da kazem kad sam pricao o brzini igre i odzivu na komande i to zaista nema nikakve veze sa brzinom racunara, no nije ni bitno. Verzije za Dos, MegaDrive, Snes, PS1, MK Trilogy i Ultimate MK mogu da pronadjem bez problema. Postavio sam pitanje, ako neko slucajno ima Windows 95 verziju da je okaci na neki od hostera bio bih mu zahvalan, ali da ne idemo dalje u off, jos jednom hvala na trudu.

Cek bre… Ja sam se zajebavao za tu brzinu bre! Hehe… Ovo ti i jeste verzija za Windows 95! Stavio sam + Genesis verzuju za one koji hoce da skinu… I ovaj klip sto sam zakacio, on ti je Windows 95 verzija MK3… Ovo je rip cd-a za W. 95… Pozz

Da li ce ovo moci da povrati onaj stari sjaj koji sam imao kad sam igrao MK3 na Segu :)?

I ja se nadam!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Kao sto kaze Purple, MK3 mi je nekako najjaci i mnogo je bolji od UMK, Trilogy Mk 3… Ja sam prvi put zaigrao UMK3 na PC-ju! Nisam znao uopste da za UMK3 iskreno… Kao sto kazete, MK3 sa dodatih par likova… Isti k. kao i SF IV i Super SF IV… Samo da izbace debilska oruzija i da vrate stare dobre kombo udarce…

Sjecam se kad sam na Segi samo to igrao, i trazenja kodova da se uradu fatality :).

Najnoviji trejler!!! Pogledajte samo te fatalitije :ninja::ninja::da::da::beer::beer::rock::rock::wink:

[video]Rooster Teeth









Prikazano je za sada 8 likova - Skorpion, Milena, Reptil, Sub Zero, Kung Lao, Dzoni Kejdz -( Brat pevaca Neshka Kejdza ._. ) Najtvulf i Sektor… Prvi na slici lik mi lici pomalo na Sajerksa, ali mislim da je Skorpion… U demo gameplay-u bar deluje tako… :wink:

AAAAAAAAA ne mogu da dočekam ovaj MK, sećam se kao klinac kad sam prvi put iznajmio MegaDrive, pitam lika da mi preporuči igru i on mi naravno spakuje MK1 i MK2, joooooj radosti… Posle toga nisam mogao da zamislim iznajmljivanje Sege bez Mortal Kombata. I tako ja naštreban sa svim potezima odem u neku fliperanu i vidim original MK2 automat i reko sad ću da te odvalim kad ono, drugi protivnik me počistio, tek posle sam skontao da je gazda stavio automat na najveću težinu :swear::swear::swear:

Iskreno MK2 mi je uvek bio favorit, kad je izašao MK3 animacije likova i sama grafika je bila drugačija od MK2 i to mi se nije svidelo, jedina svetla tačka u MK3 su combo potezi… Sve posle MK3 je generalno teški bullshit, kakav bre story mode i kojekakve gluposti… :smiley: