Mortal Kombat

Kao sto znate, WB je otkupio prava za sve sto je vezano za MK! Hvala Bogu!! :slight_smile: Nedavno se objavio trejler za film, a i za igru! igra ce izaci kako se prica 2011.-e… Tu ce biti “tag team” mode koji ce dati igracima sansu da igraju co-op team arcade mode, ili da igraju online u parovima… Sljakace na 60fps i naravno vracaju stare dobre fatalitije! Naziv igre ce biti jednostavno Mortal Kombat… Ovo je moja najomiljenija igra ikad! (Mislim na MK3) :stuck_out_tongue: Mk vs Dc mi je bio ok, ali to jednostavno nije bilo to… Grafika ce verovatno biti 2.5 D… Meni se to iskreno ne svidja… Previse je konfuzno… 2d je perfektna za tabacine… Kao sto je npr. SF IV… igra ce izaci samo za Xbox 360 i PS3!

Evo trejlera…
https://youtu.be/7nll4rB0hFA

I par slika iz trejlera!
ImageShack Album - 15 images

Izdavac: WB i NetherRealm Studios
Zanr: Tabacina do jaja :smiley:
Datum izlaska: 2011 ( za sada se prica)
Modovi: Arcade mode, Co-op, Online 1 vs 1, Online 2 vs 2 (tag team) Offline 2 vs 2 tag team ili Aracde mode.
Platforme : Xbox 360/PS3
Podrzan br. igraca : Najavljeno - max 4 igraca online - offline
**Video ** : 720p, 1080i/1080p

Samo da vrate Kabala!!! :ninja:

grafika ne moze da bude 2.5D.

grafika je ili 3d ili 2d, a ako je 3d (kao sto ovde jeste) onda mozes da kazes da igra ima “izvedbu” 3d ili 2.5d.

Ok Somi… Ako je tako kako su rekli i kako ljudi pricaju onda je tako… Video si i sam na trejleru da grafika nije “static” nego da ima debilozne pokrete umesto da se kamera konstanto fokusira na borce kao sto je to nekada bilo u prvencima…

video sam, al to nije 2.5d, terminologija je u pitanju, nista vise.

inace, to sto je kamera takva u trejleru ne mora da znaci da ce tako biti i dok igras, ne znam sto su se ljudi popalili da kude ili hvale elemente gameplay-a kada igra ima do izlaza jos godinu dana (ili vise) come on, moze da ni ne lici na ovo do tada.

Iz tvojih usta u WB-osve usi! :smiley: Jako zelim da verujem da je ova kamera samo za trejerske svrhe… Ali ako u praksi bude 2D, bice belaja do jaja :smiley:

izgleda perverzno dobro… ali ipak mislim da se kamera pomera samo kad pravis kombo…

e ovo je MK koji čekam duže vreme… ove ranije gluposti su upropastile serijal a ovo deluje da se vraća korenima. Lepo izgleda.

E zbog ove igre cu verovatno poceti da placam redovno live(naravno kad izadje mk :slight_smile: )

Auuu, extra izgleda, jedva čekam. Inače MK3 je meni bio vrh serijala‚baš zbog fatality-ja, animality-ja, friendship-a i ostalih sitnica ali i zbog sjajne 2D grafike i zarazne lepeze udaraca. Taj mix nijedna tabačina posle ove nije uspela da nadmaši. Nadajmo se do sad. Vidim da je moj omiljeni Subzero opet tu, fatality je tu, LET THE GAMES BEGIN!!! :)))

kako mu zalomi onaj ledeni mač :smiley: uvek mi je SUB bio fav

Jesi igro mortal kombat trilogy :slight_smile: ?
Taj mi je vrh :slight_smile:

imajuci u obzir da nisam igrao ni jedan MK jos od MK3, ovo bi moglo da me zainteresuje :slight_smile:

sta ja znam meni je onaj Kung Lao/ Liu Kang spinoff na prelazenje bio skroz dobar, kratak ali dobar…

Taj da posto je predvidjen za co-op, ali ovi vs 3d su mi tuga :slight_smile:

Kako glup ovaj cika sto vice na trejleru. Vice ko robot> Pegi Ejntin…Drugo ako ono vice 4 igraca znaci moze se u jednom mecu igrati recimo 2 na 2?

Odusevio sam se kada sam video trejler. Nikad doduse nsiam bio neki veliki fan MK serijala, ali nakon trejlera za Rebirth, i kolicine igranja zaraznog MKvsDCU, ovo izgleda fenomenalno.

jedva cekam…

UUUU ovo stvarno odlicno izgleda.
Pogotovo me odusevljava to sto igra ima onaj smek iz 90-ih.

Joooj kad se samo setim MK3 i koliko sam samo neopravdanih casova naredjao zbog te igre :slight_smile:
Znao sam sve Fatalitije, Animalitije i ostalo napamet, cak se jos uvek secam jednog Fatality-ja od Sub Zero-a (BB Start B Start)
Inace nakon Sege nisam igrao vise nikad MK jer ono kasnije kad se pojavilo na Soniju i u 3D grafici jednostavno to vise nije bilo to , izgubilo je taj neki smek.
Ali eto rekao bi da igra ponovo ima taj neki “old skul” smek, recimo cak i lokacije na kojima ce se boriti su jako slicne onima iz 90-ih, borci isto autenticni i taman malo doradjeni koliko treba onako da vizuelno izgledaju detaljno i impresivno (u koraku sa vremenom) a da opet ne izgube na originalnosti i autenticnosti (kao u nekim ranijim nastavcima)
Recimo Reptil je bas do jaja odradjen.
Inace sto se tice meni omiljenih boraca oduvek su mi favoriti bili Johny Cage, Jaxx i Rayden (koga sam vise zgotivio kroz film nego kroz igru)

Nadam se da ce Johny Cage opet moci da pravi spagu i da udara u muda.

Inace ja cak mislim da ova igra ima odlicnu i mastovitu pricu i mislim da bi od MK cak mogla da se napravi odlicna igra i nekog drugog zanra recimo neka akciona/avantura sa primesama RPG-a. (gde bi takodje recimo bilo borbi, fatalitija i toga ali i nekih drugih stvari u igri)

Izgleda zanimljivo…Ali gde su 2D likovi koji su animirani koristeci prave ljude??? (iskreno receno MK 3 je bila poslednja MK igra koju sam ja igrao,jer su ove posle postale “glupe”)
Jednostavno sam obozavao da igram MK kao mali i kad sam prvi put probao MK Armagedon pre nekih par godina…Jednostavno mi je izgledalo dosadno,pa sam skroz napustio MK.
Nedavno sam nabavio razne emulatore (SNES,NES,GBA,DS itd.) I jedna od prvih igra koju sam skinuo je bilo MK3 i starno sam zaboravio kako je zabavno igrati MK3 nakon svih ovih 3D MK igra.
Tako da cu i ovu mozda preskociti.

P.S:
Gde su Rain i Kano???
Razumem da u prvi trailer ne zele da pokazu SVE likove…Ali cini mi se da je Kung Lao ukrao skoro ceo trailer…

previse vas nije igralo trilogy! to je mk3 na steroidima. svi zivi likovi, mk3 grafika i izvedba - vrh igra!!!