Molim pomoc

Prikljucio sam se na xbox live sinoc trazio mi je neki update pa sam kliknuo ok posle toga mi lapica stalno treperi u krugu pa onda izbaci crveno!!! Sta da radim pomagajte

Koja boja ti treperi u krug?

Crvena donji desni ugao

Ti radi normalno X-box,mislim slika i to

Jok izbaci poruku u gornjem denom uglu nece ni vratanca da se otvore

Bit ce nazalost da je RROD

Konzola ti je normalno radila pre updejta i posle toga se pojavio rrod i svetli samo jedan od 4 ? I sta pise tacno na ekranu, i da li pise pri dnu slovo E sa nekim brojem… ?

Dali pise u kutu e 71

Pise e64 sta da radim

kad je konzola napravljena???

To ti je problem do citaca,verovatno ti je konzola bila fleshovana,pa je mozda novi update unistio…ko zna sta se sve nece izdesavati sa novim updejtovima…

Evo u cemu ti je problem.
E64: DVD Drive Error - Dvd drive timed out during reset :Wrong firmware, dvd is without f/w chip, etc. This can also be caused by the tray not being fully closed on boot. also it could mean that the Kernel can’t be launched/signature in NAND Flash chip is broken It could be possible after bad update. Scenyx Entertainment Community (Powered by Invision Power Board) This might also be caused by a bad SATA cable.

Stara debela ne znam tacno datum

Samo da nije crkla skroz!!

Jeli mozda model Premium 60 GB??

pogledaj datum sa zadnje strane…(pozadi na konzoli)

arcade imam je 2 god

2009/05/16

Kolega stvarno neznam sta bi ti rekao.Probaj malo pogledati po internetu dali se kome desavala ista stvar.

neke konzole iz 09.posle update-a ne rade kao pre update-a!!!:confused:
http://xbox360.ign.com/articles/116/1168986p1.html