Misteriozna Xbox poruka

Da. A i morace da se vrate jedog dana opet na Cpt Price-a, on im je zlatna koka :slight_smile:

Insajderi tvrde da je Black Ops 3 sledeći naslov u Call of Duty serijalu

Taman kad su počele da se šire glasine i pojavljuju izveštaji da Activision i Treyarch rade na nastavku Call of Duty naslova iz drugog svetskog rata koji se pojavio 2008. godine, poznati industrijski insajder tvrdi da sva priča oko Call of Duty: World at War 2 naslova nema nikakvog osnova. Prema njemu, Call of Duty: Black Ops 3 je naslov koji će ove godine biti objavljen u Call of Duty serijalu.

Sve je počelo kada se pojavio promo poster na internetu koji je otkrivao da je Call of Duty: World at War 2 sledeći naslov, i počelo da se najavljuje predstavljanje ove igre u maju. Usred svih ovih glasina, poznati industrijski insajder čiji je nalog na Twitter-u shinobi602, i koji zaista ima izvanrednu istoriju kada su u pitanju ovakve informacije, demantovao je ovu vest. Napisao je da se to neće desiti i da sledeći naslov nije smešten u drugi svetski rat, a kasnije se nije zaustavio na tome, već je i nagovestio da stiže Call of Duty: Black Ops 3.

Source: http://www.benchmark.rs/vesti/insajderi_tvrde_da_je_black_ops_3_sledeci_naslov_u_call_of_duty_serijalu-54662
Iskreno se nadam da mnoooogo gresi, zato sto nema smisla nastavljati pricu iza kraja BO2. Ima vise krajava, i otkud mi znamo koji je “ispravan”?

Ahh vise bih voleo da izadje WaW2 cak se i meni vise smucila ta buducnost

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Shinobi je zaista pouzdan za većinu informacija, jer je valjda povezan sa Sony, mislim da radi tamo na nekoj visokoj poziciji, ili šta god. Uglavnom, do sad je bio uglavnom pouzdan.

Pa nadam se da ova njegova tvrdnja o BO3 nije tacna

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Get this… Black Ops 3 koji ima misije u proslosti u u buducnosti! I vuk sit, i ovce na broju (moderna oruzja za mp, misije iz proslosti za fenstvo).


Oko 90% jeste. Brace yourself.

Takav je bio BO2, ako me pamcenje dobro sluzi? On je imao neke misije u kampanji u proslosti, a neke u buducnosti. A i multiplejer je bese imao dronove i ta moderna cuda?

Da al bude 75 posto misija u buducnosti.Meni se ta sci fi sr***a toliko smucila da ne zelim da ih vidim jos naredne dve-tri godine.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Rado sam igrao oba black opsa čak multi me je najduže držao.Kako god bolje nego mw4

Послато са XT910