Microsoft kupuje Activision Blizzard?

Malo me nervira sto su svi protiv imali tako losu argumentaciju, samo razvlacili slucaj mesecima bezveze. Ispade na kraju samo jedan sudija sa zdravim razumom sprecio kolaps celog ugovora, dotle je doslo. A to sto su CMA i FTC bili onoliko neozbiljni i pristrasni, nikom nista.

Ali ok, sad je valjda s tim gotovo. Za Diablo 4 je kasno, al mogu da se nadam Diablo 2 Remasteru… jos ako polude i ubace couch coop, mojoj sreci ne bi bilo kraja.

1 Like

Plasim se samo da ce ti Diablo 2 biti jako arhaican. Ja sam ugasio posle 3 minuta, uzeo sam jer je bio 2-3e na nekom popustu.

1 Like

Hoce li ova zalba opet otegnuti postupak ili ce se brzo rijesiti?

:face_with_hand_over_mouth:

Jbt :sweat_smile:

Ugaziše gospodju… :cold_face:

1 Like

Bukvalno, presmešno je :grin:

2 Likes

Uf, brutalno ali zasluženo. Dakle ipak ih jesu prozvali zbog ideološki baziranog napada koji nije imao mnogo racionalnog osnova. Ono kad je baš očigledno da žena gura neku svoju agendu gde joj nije mesto.

Da se razumemo, ona je verovatno u pravu da je generalno loša ideja dozvoliti velikim kompanijama da samo progutaju svu konkurenciju, al u ovom slučaju su stvarima prišli potpuno pogrešno i s lošom argumentacijom.

Sad još samo kad bi neko tako javno prozvao i CMA i njihovu izmišljenu brigu za cloud gaming, moj osećaj za pravdu bi bio zadovoljen. Ili da ih samo odignorišu, to je možda još bolje.

2 Likes

Saga se nastavlja :roll_eyes:

Ne, ovo znači da odgađaju finalni izveštaj, u međuvremenu u ponedeljak MS i CMA donose zajedničku izjavu na britanskom sudu, i knda par sati nakon toga možemo očekivati zvaničnu objavu da je ABK deo Microsofta. Osim ako iz nekog razloga tu obajavu ne prebace za utoak, ali ne vidim zašto bi.

1 Like

Sad stvarno gotovo.

1 Like

Interesantno

A kao nisi znao? Please… :smile:

2 Likes

Čestitke meni koji sam odolio kupovini bilo kog CoD naslova otkad je krenula ova akvizicija. :grin:

6 Likes

Poslednji cod koji sam imao je dvojka ona sa normandijom i to na pc-ju.

Ja sam i znao, ne znam za ostale :wink:

Elem, jedino je sada pitanje da li će MS i ABK da ovo ipak završe u avgustu kako bi sačekali da UK obavi propisno papiroligiju ili u ponedeljak/utorak dobijamo veliko finale.

8 Likes