Microsoft kupuje Activision Blizzard?

A postovi povodom ove vesti na PS redditu su samo kme kme kme kme…

1 Like

@robotnjik cestitam ovo je i tvoja pobeda! :grin:
lavovski si se borio do samog kraja!

4 Likes

Evo pravim skrinšot ovoga što si napisao i šaljem Philu u pm da mi uplati neku kintu ili barem koji mesec game passa :saluting_face:

2 Likes

@Markic

Sada je malo smešno što Sony do sada nije potpisao ugovor o CoD na PS jer su očekivali da ovo neće proći i da će stvari ići po njihovom. Sada kada budu potpisivali biće po MS pravilima :woman_shrugging:t2:.

1 Like


3 Likes

Najzad nesto da se desi, fala ti boze. Prekasno za day-one D4, al bice valjda drugih dobrih igara.

Vec vidim pretplatu za WoW za GPU korisnike.

1 Like

jel to kao CMA implicitno prihvata da je pogresio, ili ja citam situaciju ko laik?

2 Likes

Naravno da nikad neće priznati da su pogrešil lol. Koliko sam razumeo, po pravilima ne mogu da prihvate ustupke koje bi MS sada napravio, nego će morati da urade novu evaluaciju i onda odobre celu stvar.

Na taj način će ispasti “tvrdi” pred javnošću dok MS ide na tu priču da je spreman za razgovore sa regulatorima kako bi se ispeglale sve moguće zabrinutosti koje imaju. Win-win za obe strane, samo mora da se odigra ceo skeč do kraja.

Jedino je pitanje da li to nešto utiče na odredjene datume.

3 Likes

Mislim da definitivno mozes da promenis ime teme iz “kupuje” u “kupio”

1 Like

To je bilo originalno ime teme lol. Uskoro :saluting_face:.

2 Likes

Znam, nego se malo salim. Reko sa tim je godovo. Kupljeno :grin:

Čekamo zvaničnu fotku Phila na Twitteru od fiskalnog računa :smiley:

Diablo ipak nece u gamepass… nikada? :confused:

Ili neće samo dok se Blizzarda pita? A kad se bude pitalo Microsofta… hmmmm :thinking:

Njihovo je da to govore dok god se transakcija ne desi i ABk budu zvanično spojeni sa MS. U međuvremenu je Blizzardov glavni cilj da se D4 prodaje, tako da su ovakve izjave normalne i očekivane.

U međuvremenu FTC je podneo žalbu i hoće da produži zabrana kupovine koja ističe sad u petak. Šanse su 0% da im se izađe u susret, ali eto budale glavom u zid :clown_face:.

2 Likes