Microsoft kupuje Activision Blizzard?

Ovo sad već deluje ko epilog

1 Like

Španska serija :grin:

1 Like

Ovo prevazilazi sve španske, turske i ostale telenovele :grin:

1 Like

Bukvalno :grin:

bend the knee

1 Like

2 Likes

Ozbiljna objava ili?

Pa očekuje se,nije zvanično potvrđeno

2 Likes

Kad mozemo da ocekujemo blizzard i activision na gamepass ultimate ? :grin:

Tja gledajuci ovu listu samo me Diablo 2 zaista interesuje, mozda pokoji CoD tek da kazem da sam probao… Nekako sam ocekivao vise, posle cele halabuke.

Vala ja sam zadovoljan ako bude ovako. Prototype igre, spyro, crash novi, sekiro (kinačno bi ga prešao valjda), deadpool, pa i poneki cod.

Mislio sam da su Marvel igre, kao i Transformers sklonjene sa online prodavnica?

Jesu zbog licenci, ali se sada čino da bi bilo mnogo lakše da ih osveže…

5 Likes

0/36 od trenutne liste

Future je ipak svetla.

MS i CMA su postigli dogovor i do 29. avgusta će doneti finalni izveštaj. Onog trenutka kad se to desi, zključuje se ovaj deal. Preostala je dosadna papirologija :woman_shrugging:t2:.

Playstation gameri su slomljenog srca. Glupi CoD nikoga ne zanima, sem Sony i MS, ali su tuzni jer njihove omiljene Bethesda i Blizzard igre nece biti vise na Playstationu.

1 Like

Baš mi je žao

CoD je zlatna koka za PlayStation koja pravi više para od svega nabrojanog. Ne znam da li smo spominjali, ali u Soniju postoji čitavo odeljenje koje se samo bavi CoD-om. Gomilu tog novca je posle ulagano u Sony studije i ekskluzive, razumljivo je da neće tek tako da napuste dobro podmazan model, guraće ga dokle god budu mogli.

I ja bih bio tuzan. Mada, secam se kad sam imao samo x360 koliko su mi zazubice pravile sonijeve ekskluzive. Na kraju zavrsim s obe konzole, pre ili kasnije. Verujem da je za mnoge od nas ovde takav slucaj, zato i visimo po ovakvim forumima umesto da przimo CoD svaki dan.

2 Likes