MGS 5: Runs natively at 1080p on PS4, 720p on Xbox One

https://youtu.be/vClQrqjzqtE

To je i bilo ocekivano…

no comment…

30fps na 360 i ps3, cisto me zanima koliko ce vizuelno biti osakacen u odnosu na ps4/one verzije

Nece puno. U principu osvetljenje je slabije na xbox 360. PS3 izglesa jako dobro! Imaju negdje slike, danas sam gledao. Okacim kad dodjem kuci. Nahvalio je Hideo PS4 al bas!

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

Inace, igra ce biti u nekoliko izdanja ukljucujuci i ekskluzivni PS4 pod nazivom FOX edition:


PRODUCTS?METAL GEAR SOLID V: GROUND ZEROES

PRODUCTS:METAL GEAR SOLID V: GROUND ZEROES Link sa slikama za sve konzole :smiley:

Vrh je grafa i za curent gen, samo me zanim kako ce da izgleda kada jases konja u Avganistanu.

Verovali ili ne samo zbog ovoga jos ne prodajem ps3, evo cami vec 2 meseca u tami zaklonjen od atmosferskih prilika.

i ne treba da prodajes, true gamer never sells his consoles :smiley:

Prodam pa dodam i kupim ili grafu ili ps4 ehehehehhehe

Morao sam :smiley:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Uh, bez obzira koja je rezolucija, MGS V cu definitivno igrati zato sto je ceo serijal fenomenalan. Kada je ovakva igra u pitanju, 720p ili 1080p, svejedno mi je, iskreno.

Znači ako kupujem One netreba mi nov televizor ovaj stari Samsung 720p je OK :lol: Tešim sebe …
Ali bez šale sad po meni ovo je ozbiljan udarac za MS šta će biti posle kad se razvojni timovi razmašu razlika će biti sve veća i veća.

Pa kao nece… Navodno novi DevKit to treba da sredi stanje… E, posle silnih obecanja i silnih ispala, videcemo :smiley:

Boga molim da provale PS4 prvo ili istovremeno sa One ,u suprotnom bi moro da kupim One samo zbog piraterije a generalno je slabia konzola ,ali život je ku…va najverovatnije će da pukne One prvo…

Koje je sr*nje ovaj “Specijalni” PS4, u osnovi su samo nalepili jednu prokletu nalepnicu, i to je to. Ajd da su je zalepili na ovu veću površinu, bilo bi lepše, a kao za inat, oni još zalepili na manju… ***** ti dizajnera, kada i slepa osoba može bolje da radi taj posao

Ta plastika se skida/menja, pa mozes da imas vise “specijalnih” :slight_smile:

Sent from my alcatel_ot_995_4.0.4 using Tapatalk 2

Iskreno i ta nalepnica na konzoli izgleda ogavno, bolje da je nisu ni stavili.

Sent from my LT30p using Tapatalk

Evo poredjenja:
Metal Gear Solid V Res Confirmed: Sub-720p (PS3/360), 720p (XB1), 1080p (PS4) - NeoGAF

moja reakcija na ovo je, stvarno zadivljujuce kako igra izgleda na konzolama starim evo vec deveta godina. Next gen nije zasluzio komentar, bedno…

Meni iskreno uopste nije zadivljujuce, jer koliko sam primetio igre su tek u zadnjih godinu-dve dobile bas predobru grafiku, zbog cega mi se cini da su developeri tek sad prokljuvili trenutni hardver 100%, zato i mislim da se trenutna generacija (PS3 i X360) mogla jos malo zadrzati.

EDIT: Aj cisto da ne ispadnem retard koji pljuje po developerima. Setite se kada je 2004-te godine izasao Riddick? Kako je ta igra izgledala kad se uporedi sa drugim igrama tog vremena? A mogla je na bogme matorom hardveru da se igra.