Mafia 2

skinuto i narezano. jos da imam xbox, ne znam gde mi bio kraj :frowning: . Ovako cu morati da se zadovoljim raidom na Lich King-a veceras

to je samo probna mapa, lepo pise na pocetku demo-aā€¦ ali mislim da nece biti veca od gta4

Rekli su 20 kvadratnih kilometara velicina grada.
No, videcemoā€¦

Nabavio sam igru, ali nemam pojma da li da cekam 27 avgust, ili da krenem odmah da je pikam? Zbog live-a?

ako ces na LIVE-u, obavezno cekaj, popices ban u suprotnom

Ok, sklonio sam cd sa stola, potrudicu se da ne mislim na igruā€¦ a onda 27-og kad krenem da je igram necu da se odvojim!>:
Znas kako ima lep omotā€¦:slight_smile:

Kako lepo, kā€™o da gledas u sunce.

ja se nadam da cu je nocas igratiā€¦:slight_smile:

Izlazi zvanicno 24. avgusta a ne 27. avgusta? Zar ne?

  1. Avgusta u USA, a 27 u Evropi.

IGN score 7.0!!! jel možete da verujete???

toje pisao debeli degenerik greg miller. cekam gamespot i user reviews koji su uvek merodavniji.

Zasto da ne :slight_smile: ?
Gemplej osrednji, napucavanje osrenje jedino sto j eprica na pozavidnom nivou, ostalo je dosta prosecno a i fizika kola mi nije bas nesto sjajna u odnosu na gta4 ili mozda zato sto se raadnja odvija u drugom vremenu, mada neverujemā€¦

Solidna igra. 7.5 bi joj dao. Ne mogu da verujem da nema apsolutno NISTA da se radi osim glavne price. Mogli su da naprave totalno lineranu igru. Sta je poenta onolike mape kada nema sta da se radi. Osecaj oruzija mi je super.

Nije lose ali previse prazna igra. Osim price i trckaranja po gradu nema nista zanimljivo.

Pazi realno i 7 ili 7,5 je ok ocena, recimo ja onaj kejn i linc ne bih mu dao ni 2 :slight_smile:
Mafia je nekad bila wauu u odnosu na gta, mozda je i sad malo tehnicki bolja ali sigurno ne kao nekada.

a ja sam toliki baksuz da je to za nepoverovatiā€¦ pa dogodilo se to da sam jos juce skino igru a danas uzmem da je narezem pre operacije zuba kada neda mi se i pukene mi disk, naravno nisma imao vremena da odem po drugi jer sam imao zakazanu operaciju a bas sam kontao da cu da se veceras igram i da malo skrenem misli sa bola koji trenutno imam ali eto nije mi se dalo da uzivam u igri ali zato uzivam u bolu :nono:ā€¦

inace sam probo demo cim se pojavio i ja sam zadovoljan dok vidim da su kod vas podeljena misljenja sto opet mogu da razumem jer ne mozemo svi da uzivamo isto u nekim igramā€¦ neki su vise odusevljeni neki manje ali svakako ce se podjednako igratiā€¦

Uvek najmeradavni GAMESPOT!
Ali meni se ni prvi deo nije bas svideo, tako da ni od ovog neocekujem BUM. Jako je spora igra naspram GTA.

zasto se ta igra poredi sa gta???

I meni je to cudno.
Sad ako je sandbox, slicna je kao GTA.
Pre bi trebalo da se poredi sa Saboteur, blize su vremenski.

Fizika kola je barem 5x bolja u odnosu na gta.