Mafia 2

Armed and ready :slight_smile:

najaci trailer

samo se nadam da ce da ima dobru pricu, sto mi je obicno najbitnije kod ovakvih tipova igara

Ovaj trejler je brilijantan. Obično trejleri za igre budu kratki, bez ikakvog smisla, ali ovo je predobro.

Inače, skinuću igru jer je prvi deo već kultna igra, a i obožavam mafijaške filmove. Od hardcore stvari tipa Kum (2 od 3) i Scarface, do komedija i parodija tipa Oskar sa Silvester Stallone-om. Samo da igra traje duže od 10 sati. Mislim da su rekli da traje otprilike 12-13 sati uz normalno igranje? To bi bilo odlično.

Ja imam orginal igru mafia ali za ps2 koja je najlosija verzija.Najverovatnije cu pazariti i 360 original ali , moram prvo alana wejka da kupim :slight_smile:

Ko zna da li ce imati dobro pricu, do sada sto sam video i odigro… za sada sve sto znam je da se vracas iz vojske i onda postajes mafijas…

igrao sam demo, nije lose, grafika je za 10, ljudi se ponasaju prirodnije nego u gta iv, pucnjava je sasvim ok i imam osecaj da sam u nekom mafijashkom tripu :smiley: voznja je uglavnom spora i dosadna,ali realno uradjena, ne svidja mi se jedino sto ne mogu da izletim iz auta u pokretu :smiley: . sve u svemu vishe sam skidao demo nego sto sam igrao :smiley: . u sushtini ovo je gta iv sa malim novinama i cini mi se malchice boljom grafikom… to su moji utisci

Izasla je igra ali za sada samo za PC

^ Zar ne izlazi 24. Avgusta?

To je piratska (mislim). Pirati izlaze ranije :slight_smile:

ok da se ispravim, “izasla” je igra. jel sad jasnije malo ? :smiley:

“izasla” ali je jos ne mores igrat jer fali nesto…pa zar nije niko od vas prije igrao mafiju mislim mafiju 1…??..ovo ce da bude vrh igrica gta 4 je smjesan naprema ovome…gruja33 moja preporuka ti je prevo mafija 2 pa onda alan…ako volish igrice ovog tipa naravno…:slight_smile:

Za PC se pojavila clonedvd verzija,tako da ce i oni ipak sacekati jos malo:D

Izasla je igra vec sam je “narucio” preko xbox360iso treba da stigne za nekih 5 sati :slight_smile:

lolwut?

Pojavila se igra :smiley:

Verovatno pod ‘‘narucio’’ hoce da kaze da trenutno download-uje…valjda…:slight_smile:

Igrao sam demo na xbox-u i jedna stvar mi nikako nije jasna a to je ona mapa-UZASNO JE MALA,znam da je tu mapa ogranicena jer je ipak to demo ali i bez ogranicenja bi bila i suvise mala nadam se da ima bar 2-3 onakva grada ali bi i tada bila manja od gta 4 ili se ja tripujem

Bolje mala i interesantna nego velika i dosadna.

Meni se mafia nije svidela, imam prvi deo orginalan ne znam ni sam zasto sam ga kupio ali jednostavno nije moj tip igre.Gta mi je puno zabavnija igra :slight_smile:

i ja sam stekao takav utisak. prosto mi je neverovatno jer je mapa na mafia 1 bila ogromna…