Mafia 2

Ljudi da se razumemo igra je FENOMENALNA ! Jedna jedina mana je taj otvoreni grad u kome stvarno nema manje vise sta da se radi osim glavnih misija, ali realno jel bolje igra sa fantasticnom pricom, likovima, dizajnom, muzikom itd. ili igra sa nabacanim side-questovima cisto reda radi da ima sto vise materijala za prelazenje (a takvih je mnogo). Bezobrazluk je dati 7.5 ovakvoj igri. Minimum 8.5 i to zbog gore pomenute potpune linearnosti. Sve ostalo je za cistu desetku, grad je predivno dizajniran, nije onako nabacan prostor sto me izljuduje u gta vec imash osecaj da se tachno nalazish u nekom virtuelnom gradicu. O prici, pozajmljenim glasovima, dijalozima, muzici atmosferi necu trositi reci. Grafika lepa bas kako treba, pucanje i tuca isto odlicni. Dakle ko je voleo prvi deo bice sigurno zadovoljan.

Ja sam mrzeo prvi deo, a ovaj mi se mnogo svidja :slight_smile:
I to nesto govori :slight_smile:

Sve je stvar ukusa, ali je nerealno očekivati od automobila iz tog vremena “fiziku” i približno sličnu sa GTA IV ili sa automobilima sadašnjice iz bilo koje druge igre. Meni lično igra zaslužuje visoke ocene bez obzira na manjak sporednih misija.

Nebih rekao kada sam probao demo imao sam osecaj kao da vozim kontenjer a ne automobil.Gta4 je za ovu mafio bog a tako ce verovatno i ostati dok neizadje novi gta :slight_smile:

Sve je stvar ukusa, ali reci da je GTA 4 Bog za Mafiu 2 je preterano.

@ Aleksa
Isti slučaj sa mnom. Nikako mi nije bilo jasno zašto se svima svideo prvi deo (meni se nije svideo uopšte), ali zato ovaj razbija.

Jeste preterano ali nazalost nije daleko od istine.Realno sto se tice sandbox igara u proteklih par godina rockstar je ipak the best :rock:

Da ali Mafia u sustini nije sand box igra :wink: Dzaba meni taj sand box u GTA sa hiljadu repetativnih i monotonih misija i zadataka.

Jeste ali u mafiji si ipak u otvorenom gradu, tako da je ipak sandbox.jedino sto je malo linearnija od gta jer si u mafiji duzan da predjes misiju a u gta ako je nepredjes mozes da nastavis dalej po gradu da se sprdas :slight_smile:

zasto niko ne pominje saints row 2? feeling kad cisternom punom g**ana prskate trule bogatase je priceless :smiley:

Pa sta mislis kakva li su ta kola bila 50-ih?

fizika je sasvim ok i kao sto su drugi rekli 5x bolja od gta. nekima se cini da je losa zato sto su automobili iz tog doba upravo takvi i bili, znaci akcenat je na tome da se dozivi osecaj tih godina… automobili su <NAMERNO> takvi… a prosto uporedjenje - pogledajte ljude u parku, na ulici,… izgledaju potpuno realno za razliku od gta4 koji evo igram po ceo dan, i razlika je vise nego ocigledna… a prvi deo mafie je interesntniji od gta zbog toga sto ima savrsrenu pricu u odnosu na gta. glupo je ocenjivati igru dok je ne probate pa stoga necu dati nikakvu ocenu za sada.

Igra secka kao blesava. Boli me glava posle sat vremena igranja.

na cemu si ti to igrao kada ti secka? ja sam evo odigrao skoro dva sata na xbox360 na udaljenosti od lcd nekih 1.5 metara i da jos nosim naocare i nista mi nije niti sma primetio da igra secka… proveri ti to malo bolje na cemu si se igrao? :slight_smile:

cenim da je na kompu

I ovde te ima :slight_smile:

Posle 4h:45min igranja, ovo je jedna od najboljih igara koje sam igrao. Idiotski je imati neka velika očekivanja, kada se zna da danas retko koja igra opravda količinu hype-a. Ja nisam očekivao ništa, i oduševio sam se. Priča je fenomenalna, ima akcije, svaki lik se razvija postepeno, i trebam li uopšte spomenuti količinu genijalne muzike koja u igri? Klasici 50’ih godina, koji se menjaju u klasike 60’ih nakon što

Izađete iz zatvora.

Neopisivo dobra atmosfera. Od kad sam seo, u pola 7, pa sve do sada, 3:37 posle ponoći i dalje sam očaran igrom. Svako ko kaže da je GTA bolja igra od ove, se uveliko vara. Dobro, možda San Andreas, ali četvorka? Ne. Obavezno štivo za fanove italijanskih mafijaša.

Demo na ps3, full igru na xboxu.
Prilikom okretanja pogleda uglavnom pada na 26-28, prilikom napucavanja 20-24.
Ako tebi ono se secka srecan si covek :).

Svuda :).

Uzmi neki lekić protiv glavobolje. Ne verujem da je do igre, verovatno je do glave…

Eurogamer dao 4/10.
To je vec malo preterano.