Lords of the Fallen 2023

Ovo, dao bih i 1000e i da zavrsimo. Ne razmisljam barem 5god!

Hm, kao da se pravi neki prostor za midgen upgrade. Grafika mi bas nesto i ne obecava, jos jedna prosecna UE5 igra kao i Remnant 2.

Izgleda da će i ovaj soulslike biti top.

Dobro izgleda stvarno.

Najveća misterija je trenutno kako izlgeda i radi na konzolama. Sve do sada, čak i reviews u toku su sa PC verzije.

Ali što je loš lik koji igra…strašno. :rofl:

Eurogamer bolje da nije vraćao ocene ako će im glavni fazon biti da vuku igre nadole “just because we can”.

El sam rekao da ce biti…

Doduse sigurno je previse ocekivati 2 dobra Souls clona za mesec dana.

Koja je glavna zamerka, moze neki summary?

Bolje obrati pažnju na YouTubu kako Souls fanovi i igrači pričaju o igri. To što neko u Eurogameru ili Gamespotu piše o igri je manje bitno.

Recimo Fextralife su rpg / souls carevi, i oni su dali igri 8.8:

Meni je recimo njihovo mišljenje sto puta bitnije od bilo kog drugog, jer se ljudi razumeju u ovakve igre, i generalno rpg svet.

Tradicionalni gaming mediji imaju sve manje uticaja kao i metacritic, ljudi traže mišljenje od youtubera, streamera i sličnih stvaralaca, posebno ako su neki od njih specijalizocani za odredjeni žanr.

5 Likes

Sta bi, igra li ko ovo?

Ocigledno je jer je tema mrtva. :confused:

Igra radi užasno na konzolama. Šta pričati. Na XSS u 720 p a na XsX i PS5 u 1080p…

Čekalo se, sada se opet čeka. Bio sam skeptičan od prvog momenta….igra je imala “fin” development sa raznim promenama, pa su i ime 4 puta menjali, još na to sve dodaš fail prve igre od pre 10 god….

Ako nisi, bolje obrni Lies of P. Definitvno jedan od najboljih ako ne i najbolji soulslike koji nije From Soft.

U planu mi je Lies of p, ali trenutno igram BG3 koji necu skoro zavrsiti, a uvek igram samo jednu igru, nikad dve uporedo. Al mi ovo cudno da bas niko ne igra, meni prethodna njihova igra skoro istog imena nije bila toliko losa, sta znam.

Fail prvi ne ide njima na dušu. Drugi studio, Deck 13 koji je skoro izbacio Atlas Fallen a ovi što su ovo radili su novoosnovan studio.

A nije osti studio, nisam imao pojma

Istina, nisu isti ljudi. Ali kao da jesu, pošto nisu ništa naučili iz prve igre. :rofl:

Oni su beše radili i onaj soulslike sci fi, kako se beše zove… :thinking: Igrao sam malo i bila je kul zamisao sa odsecanjem delova koji se koriste kao oružje i sl. Ali da, Lies of P trenutno nambr van. :joy:

1 Like

Surge 1 i 2. Imam kupljene na PC godinama ali nisam igrao. :slight_smile:

1 Like