Lords of the Fallen 2023

3 Likes

Top! :smiley:

1 Like

Ovo neki novi Sols fazon?

Cek, jel ovo nastavak ili rimejk?

@marko_gts ovo je prva igra koja je imala muda da kopira souls igru, i to su uradili relativno dobro.

Edit: jeste nastavak. Super ime za nastavak

Publisher CI Games is going back to the Dark Souls -style dark fantasy of its 2014 action role-playing game Lords of the Fallen with a new sequel called, originally, The Lords of the Fallen .

2 Likes

Mislim da je drugi deo samo da ne nosi broj 2 u nazivu. Evo ga:

CI Games has just announced that Lords of the Fallen 2 will be called The Lords of the Fallen. Moreover, the publisher revealed the game’s announcement trailer, as well as its first details.

The Lords of the Fallen takes place more than a thousand years after the events of the first game. Players will embark on an all-new adventure in a vast, interconnected world, more than five times larger than the original game.

More than five times larger - znaci kao limgrave i weeping peninsula. Proklet bio Elden Ring

1 Like

Biće ovo kul, meni se prvi deo dopao, s obzirom da sam noob za ovakvu vrstu igara. Loot sistema poput Diabla i sl. mi isto odgovara i generalno je interfejs uprošten naspram Dark Souls igara.

Ma meni je samo bitna tezina… posto mi je Sols pojam za tesko i no no za mene.

Lakse je u svakom slucaju, barem prvi deo

1 Like

Sacekacu onda da svi vi ovde igrate prvo pa kazete kako je.

evo ti solovo U slovo da dodas i napises soUls. Za svaki slucaj ako ti ne radi na tastaturi :crazy_face:

U srpskom jeziku kada se ime prebacuje pise se kako se izgovara. Dok “braca” Hrvati prebace kako je u izvornom u ovom slucaju eng.
Ali manje bitno. Svakako se zna na sta se odnosi.

1 Like

Ne vredjaj nam bracu Hrvate. Za to ide ban for life brate :rofl: salim se za pisanje, kapiras valjda :grin:

1 Like

Da, moj pravopis je generalno na forumu keiminal. Da ne pominjem da mi svuda idu tacke nicim izazvane. Posto mi je tacka uz “space” :grin:
A dobro poznajem pravopis “brace” Hrvata, meni je mama iz HR. Ma da nisam upoznat za ovim novokomponovanim :grin:

1 Like

Souls se izgovara sa silent U u srpskom jeziku :joy:

1 Like

Kako god bilo. Ako je teska tako ja je preskacem.

1 Like

Prvi deo je bio definitivno najlakši souls klon koji sam igrao. A onda je došao The Surge 1 i 2. Tako da bi sa 4-tom igrom trebali baš da nabodu fino odnos težine i zanimljivosti.

Sjajna vest.

Inače probao sam na PC-u Thymesia i ostao oduševljen, opako dobar souls like. Velika preporuka za sve koji hoće da probaju.

Ja sam tu prvu igru kupio za $9. Deinstalirao posle sat vremena.

Ja je presao. Secam se da nisam nikako mogao da se uhodam u Dark Souls igri, nabavio ovo, presao i u fazonu ahaaa pa sad mi je jasno, instalirao ponovo Dark Souls, opet dobio po tamburi i odustao :joy:

3 Likes
4 Likes