Lords of the Fallen 2023

Ae napravimo do jaja trailer. Ajde. Uuu dobar je. Oke ajde da ga ucinimo jos boljim ali kako? Deder meti mejdene.

2 Likes

Fir of d mrak. :joy: Izgleda kul, još samo da radi kao što je pokazano u traileru. Imam fobiju više od novih igara sunce ti poljubim.

Bolesno izgleda i na sve to Mejdeniiiiii :metal:

1 Like

“Pc version shown. Framerate may differ on other systems” :joy:

1 Like

30 fps confirmed

Samo da ne bude ispeglano do bola pa padnemo na dupe. Vide valjda kako sve igre koje nemaju 60 fps idu pod mac

Ne znam jel moguće menjati naslov threada, al igra se specifično zove ‘lords of the fallen’ – ono prvo ‘the’ je izbačeno (imao ga je original). Ne nije uopšte konfuzno, što pitate?

Sad razmišljam, koliko će ljudi kupiti pogrešnu igru? :laughing:

Jel ok sada? :joy:

Kad vide da igra košta 3 dolara biće ludnica :joy:

Ima fall u nazivu tako da je nebitno

1 Like

Solidno izgleda. Samo da ne bude los poluprozivod kao i prva igra iz 2014. :joy:

1 Like

Na trenutke mi izgleda kul, na trenutke kao nekako škljakavo. Ali vizuelno lepo izgleda ako ništa drugo, interesantan dizajn neprijatelja, i zanimljiva ova fora sa tim drugim svetom ili kako to već zovu. Nadam se samo da nije teška ko souls igre jer ne znam da li imam živaca za to :joy:

1 Like

Developer organizovao demo za youtubere

2 Likes

Ja sam mislio da je ova igra već izašla :sob:.

Jel zbog zabune oko imena? :rofl:

Živo me zanima što su se odlučili da nazovu potpuno novu igru praktično istim imenom. Gomila dece će za novu godinu dobiti pogrešnu igru ispod jelke.

Ovo ispod 90 nece ici na metacriticu. Opcija da prvi put ne mozes da summonujes pomoc za bossa, da barem probas sam, extra life u drugom svetu, soul reaver switchovanje svetova zarad progresije, kazna za zadrzavanje u “mrtvom” svetu. Ko bi rekao da ne moze nesto novo da se smisli u souls zanru. Plus je sve spakovano u UE5. Jedva cekam

blagi uzas

Pa evidentno je da cemo ovogeneracijske igre igrati kako bog zapoveda u sledecoj generaciji, i mozda ce konacno ms i sony sledece generacije izbaciti konzole koje ce kostati barem 1000 evra pa da igramo ko ljudi. I dalje ce biti jeftinije od samsung i apple flagship telefona. Ovo kao spucamo “jake” masine za 400$ ne pije vode vise

2 Likes