Lord of the rings : War in the North

Videh da jos uvek nema teme o ovoj igri, a verujem da ce biti zamiljiv online rpg :slight_smile:

Lord of the Rings: War in the North izlazi za PC, Xbox 360 i Playstation 3 - 01.11.2011

The Lord of the Rings: War in the North is an epic multiplayer action role-playing game based on the renowned novels by J.R.R. Tolkien.

Warner Bros.
Snowblind Studios
Action Role-Playing
Release: Nov 1, 2011

War in the North nece biti vezan za avanture Froda i ostatka Družine Prstena. On ce govoriti priču o konfliktu na severu, koji se približio Rivendelu viÅ”e nego Å”to većina ljudi misli. Zadatak glavnih heroja biće da zadrže poslednje uporiÅ”te slobodnih ljudi na severu. Sauronova severna vojska ima veoma izmeÅ”anu strukturu. Tu su brojne frakcije koje se medusobno ne vole, ali ih ujedinjuje strah i lojalnost prema gospodaru tame. Imajući u vidu da je ta vojska jako problematična, Sauron je poslao svog najmoćnijeg slugu Agandaura, sa zadatkom nadgledanja čitavog fronta.

https://youtu.be/k5ySDehGEYE

The Lord of the Rings: War in the North is a role-playing video game in development by Snowblind Studios. It is based on the events taking place in the northern regions of Middle-earth in the background of the main story of J. R. R. Tolkienā€™s The Lord of the Rings. Players will take control of a hero of the war, and will be able to play through the game alone or cooperatively with other players, with the ability to adjust the percentage of experience the co-op partner receives.
In a preview article in PlayStation Magazine, it was discussed that players will have certain skills that are upgradeable, characters that can be customized, and conversations play out similarly to Mass Effect without the moral ramifications.
The game is scheduled for release in November 2011. The game will feature stronger graphic violence than previous Lord of the Rings games and is expected to be the first game in the series to receive an M rating from the ESRB.[3] However, War in the North was delayed to a November 2011 release.
The War in The North features three playable protagonists: a man,elf, and a dwarf. Eradan is a male human ranger, he has a fast fighting style and is an excellent archer. Andriel is a female Elf who specializes in magic techniques. She has a sword and staff for close quarters, can shoot magic bolts as a ranged attack, and she has the ability to use both offensive and defensive magic techniques. Farin is the male dwarf of the party and the primary tank. Farin is heavily armored and stongest at close quarters. He does possess long range axe throwing abilities, but his strength lies in melee. Comic Con 2011 featured gameplay of War in the North. [4]

Ne izgleda lose ali postavlja se pitanje zasto uzimati ovo kad odprilike u isto vreme izlazi Dark Souls.

Svasta izlazi u isto vreme, mene prvenstveno zanima ovo i Skyrim, posto je ME3 odlozen :smiley:

Sto se mene tice prvo Forza 4 i AC : Revelations pa onda sve ostaloā€¦

http://www.xboxrepublika.com/xbox-360-video-igre-i-vesti/1638-kingdoms-amalur-reckoning.html

moj prvi RPG pick na draftu ove jeseni, posle skyrim i ostaloā€¦

Da, vidis, na ovo sam skroz zaboravio, opako izgleda. Bice ovo zahebana jesen, treba mnogo vremena i para da se ovo odigra. Zeznuli su me sa ovim Lotr, bio je prvobitno najavljen za kraj jula, pocetak avgusta tj. za sad, pa ga odlozili za jesen, taman sam sada na odmoru pa bih ga odigrao kad imam vremena :frowning:

Evo jedan gameplay klipic :slight_smile:

Pa jel igra neko? Skinuo sam al jos nisam narezao, nesto sam skeptican.

Odigrao sam nekih petnaestak minuta (Skyrim me zaludeo :rock:),igra ne izgleda lose, podseca dosta na Dragon Age. Cim odigram malo duze, stavicu detaljnije utiske.

Jel ovo MMO ili nije? :slight_smile:

mislim da su ljudi zauzeti skyrim-omā€¦ :slight_smile:
imas dobar review na ign-u, pogledaj pa ako ti se svidi cepaj :slight_smile:

@antares Nije MMO, ali mozes da je igras preko LiVE-a. Izaberes lika i pozoves jos dva ortaka i igrate.

Igra izgleda dosta zanimljivo odgledao sam dosta gameplaya i jos uvek je nisam skinuo mrzi me ali planiram uskoro xD zaludeo me ovaj skyrim iako sam vise lotr fan nego tes :smiley:

Ok, ja Skyrim ipak cekam da izadje COMPLEX illi neka non-P2P verzija, ne znam ni sam zasto, misljenja sam da ce biti ispeglanijaā€¦

Kako mislis ā€œispeglanijaā€?

Ni COMPLEX ni XPG ili bilo koji drugi NE prave igru, NE izdaju patcheve niti bilo sta modifikuju u .iso file! Ljudi jednostavno naprave backup preko 0800 fw-a i to je to. Razlika je u tome sto je COMPLEX pouzdani i ako kaze da je jezik ENG onda je ENG a ne grcki, madjarski ili tako sta kao sto se s drugima zna desiti ali ljudi to prijave pa onda niko odatle ne skida

Nisam se verovatno dobro izrazio. Opekao sam se na P2P izdanje, bar je takvo moje iskustvo. Recimo igra koju nije mnogo ljudi igralo Nier, izasla je kao P2P bas na torrentleechu gde sam godinama, i isao sam matematikom, pa dobro, nece svasta da puste. Na svakih pola cuke je prijavljivala gresku na disku. Naravno kasnije smo saznali da je source bio neka beta glupost sa nedovrsenom mapom i svaki put kad bi pokusao da predjem u tu oblast ide disc error. Kasnije je AllStars cini mi se izasao sa svojim Nier backup-omā€¦i to je toā€¦

Zato sam gore i napisao ā€œne znam ni sam zastoā€ - tako sam navikao, ne skidam P2P od tad.

ovo nije p2p izdanje vec je full retail,vecina ga odavde uveliko igra,a i ja pocinjem vecerasā€¦

@Intruder
Prenesi prve utiske vredili se bakcati sa ovim naslovom u trenutnoj navali hitova.

Ovako, moji utisci su sledeci: Igra neodoljivo podseca na Dragon Age 2, borba je maltene identicna samo sto ne mogu da se kontrolisu sva tri lika odjednom. Dakle, ne mozete menjati izmedju likova u toku borbe vec na pocetku (nivoa ili u toku ulaska u igru) izaberete lika i peglate. Podseca me na standardni hack and slash RPG. Igra je zabavna, budzite lika, kupujete mu item-e i ostalo, posle toge krecete u peglu. Mapa je takodje u Dragon Age fazonu. Graficki, igra ok izgleda, nista posebno. Meni se igra svidja samo jedina moja zamerka je ta sto je borba malo dosadna i nema raznovrsnih potezima. Mozda cu kasnije otkljucati nesto, tek sam presao prva dva nivoa. Toliko od mene, za sada.

Igra nije losa,jedini nedostaci sto se ne moze birati izmedju likova u borbi,kad vec vodimo 3 lika,i neraznovrsnost poteza,slozio bih se sa Jovanom.Inace je ok,pa ko voli nek rastura orkove i ostalu banduā€¦