Letovanje

ko ti dade barselonu…

7 Likes

Bice sve teze izgleda na more. Opet zatvaraju grci, zatezu bla bla…

I bolje. Korona nije zajebancija, ljudi.

Ja i ti preslikani.

Samo sto sam ja nekada bas voleo sunce i more, pocrnim zacas. Poslednjih 4-5 godina, posle pola sata na suncu dobijem alergiju. Nikada ranije ni jedan problem. Tako da bezim pod suncobran i 'vatam wi fi.

2 Likes

Ma slazem.se, ali cemo se vratiti opet na pricu o parama i tu se vrtimo.u nedogled.
Jbg, bice kako biti mora.

Dzabe pare i sve. A bezobzirne mlade bih sve spakovao u svemirski brod i poslao u svemir. Pusti san…

Mozda idem malo off al aj da pitam. Zna neko kakvo je stanje sa koncertima? Vidim dolazi Hladno Pivo u BG pa sam mislio da idem ali ne vidim nigde da zahtevaju neke posebne uslove.

Zlatiborski tipovi. :rofl:

Zatvaraju samo u nasim medijima.

A korona, radim sa milion ljudi, punom parom.
Ja idem kolima na more, kontakt minimalan. Idem u prodavnicu i tamo i ovde, idem u restorane i tamo i ovde, u cemu je razlika?

1 Like

4 dana na moru i peti vec polako odbrojavam do polaska kuci :joy: i ja sam vise za tvoju varijantu, kola, ranac, novi grad. Setnja, obilasci. To ostane za ceo zivot :grinning:

2 Likes

Problem je sto se ljudi nabiju u jedno mesto, jednu plazu i to po obicaju neki ruzni ocaj (da ne kazem Ada stil) i posle pricaju kako im sranje :rofl:

Voleo bih da je neko od vas sto ne vole more i vole obilazak isao samnom na letovanje.

Imas decu?

Ja nisam gotovo nikad u mestu gde nocin, jednostavno me zapravo smara da non stop idem gore dole. Prelazim silne km do plaze da bi se tamo przio pa onda ponovo vozio nazad.

Meni na moru prija kafa ujutru i šetnja uveče a sve ostalo između je čista patnja. :joy:

5 Likes

Nisam ispratio. Mi se prekjuce vratili iz Sartija. Na granici ovaj pogledao nije sertifikate, samo nesto bacio oko dal se podudara ime sa sertifikata i pasosa i to je to. Makedonci na granici dali mcard sa tacno kredita za naplatne rampe ako samo tutnjis kroz Makedoniju.
U Sartiju niko ziv ne nosi masku, u radnjama je kao obavezno niko ne nosi pa cak ni zaposleni. Kafici krcati. Tako da nema nikakvih mera tamo. Sta ce dalje biti ne znam nit me zanima, ja sam dupe osolio i vidimo se dogodine :joy:

3 Likes

Nama nisu dali kad smo isli za CH preko Skoplja. Verovatno videli mladi par bez dece i icega na zadnjem sedistu pa kao ne treba im :joy:

Iz iskustva ljudi oko mene koji putuju u grcku ovo je istina ali samo na pinku i n1

1 Like

Ma nesto citam treba da uvedu jos mera, da zatezu. Kao u zatvoreno ne moze da se udje itd.
Ali kapiram da je vise prica za TV nego realno.
Videcu u avgustu sta ce biti kada ja idem na odmor.

Ma ja citam dosta strane novine isto. Bas sareno.
Ali verovatno kao sto sam vec pisao da je drugar isao motorom kroz oko 5-6 zemalja i niko ga pogledao nije.

1 Like

Mene samo interesuje kako onda kod nas ne skace taj broj?
Ovde niko ziv masku ne nosi, utakmica neki dan bilo nas 20.000 na malon prostoru, exit, koncerti, zurke, restorani…
Ama bas kao da ne postoji korona…

Sto kaze jedan cica kad su ga putali sta misli koliko ce ovo trajati, njegov odgovor je bio a ko i svaki rat, 4 godine…

1 Like