Letovanje

Ove vrućine polako ali sigurno ubijaju sve u pojam :slight_smile: Neko pali na more, neko na jezero, bazen ili na rafting. Zanima nas gde naši forumaši planiraju da provedu ovo pakleno leto. Ukoliko planirate da idete negde na more, gde bi to bilo, ili ako već ne idete gde bi ste najradije ubili ove vruće dane ? Ukoliko ste bili već negde možete da stavite i neku sliku ako vam je volja.

Zbog prirode posla, jedva sam uspeo da nakrpim 7 dana odmora, koji nije dovoljan da zapalim negde iza grane na odmor pa sam odlučio da idem u Budvu 22.jula. kad se vratim biće i par slika.

EDIT: da ne bude zabune, i Budva je iza grane ali kontate na sta sam mislio

Gde vi odmarate ove godine?

Kod kuce na zalost :frowning:

Dobra tema

Trenutno frka na faxu - jos 2 ispita i School’s Out pa ocu to da zavrsim sto pre i da ganjam posao. Ako ugrabim 2-3h odem na bazen ili na jezero cisto da se iskiselim od ove vrucine

Planiram s malom u Grcku ove godine. Imam neke povoljne aranzmane pa cu vidjeti jedno 10 dana u avgustu da odem s malom a ako ne to onda cu u Vodice (Hrvatska) - bio sam pre 2 godine, svidjelo mi se, bas za odmor. Samo problem mi je sto ne poznam jezik u Vodicama pa kad trazim hljeb vjecito neki problemi pa nogama i rukama komuniciramo a sve ostalo extra

moram da napomenem da se uzdrzavate komentara " gde ces u hrvatsku/grcku/crnu goru itd kad je tamo ******/skupo/dosadno itd". svako ima pravo na svoj izbor ili mogucnost koliko mu to dozvoljava budzet. ispostujte ljude i njihov izbor :slight_smile:

Juce dosao sa mora :smiley: (Grcka)…ovde u Srbiji pakleno -.-"…

Tunis, 12 dana iduće sedmice, hotel 5 zvjezdica “Ultra-all-inclusive”… To će biti odmorčina!

Uplatio first minute ponudu u martu pa nas je ovo zadovoljstvo baš jeftino došlo, sad su cijene duplo skuplje… :slight_smile:

Ja nažalost ne idem nigde tako egzotično, već u Beč na 2-3 nedelje, kolko mi se svidi :slight_smile:

Hahaha u Backi petrovac u onaj Aquapark za leto, a posle u Arandjelovac Hotel Izvor (isto ima akvapark) pa posle u selo da kopam :smiley:
Zezam se, mozda na Tajland sa bratom odem :slight_smile:

btw, jel znas da sam ja jedan od generalnih menadzera u aqua parku? :smiley: :smiley: :smiley:

pa kad dodjes mozda se vidimo :stuck_out_tongue:

Covece pa da sam znao javio bi se.Ja sam bio pre Dve nedelje u Aq.parku.Samo ja sam bio u cetvrtak i uzivao. cuo sam da je vikendom vec guzva nego u centru Pekinga.A sto se tice mora ove godine nista planirano zbog male bebe.Al zato ce biti u Lokalu malo obilazak rodbine i svi ovi parkovi i bazeni.

Sent from my GT-S5670 using Tapatalk 2

uuu vikendom, pogotovo nedeljom dodje preko 4000 ljudi. subota je malo opustenija 3000+. radnim danima je prava uzivancija.

Hteo da vodim ribu u tursku ili egipat ili tunis ali nije htela ja da placam pa se moram prilagoditi njoj a to ce najverovatnije biti Ohrid krajem meseca, coporativno.

Eh, sad lepo joj objasni. Ako voli tebe, mora i tvoje pare… :smiley:

O prokleti živote… Ne vredi, ni ove godine ne mogu na more. Moj i ženin godišnji se ne poklapaju.
Inače, onomad bio u Bačkom Petrovcu i silno sam se proveo and uživao. Drug menadžer je bio da me obiđe ali zbog prirode njegovog posla 'ladna piva nije dolazila u obzir.

Šuška se da će XBR Admin team tamo puštati muziku…uskoro…shhhhhhh

Grcka, Pefkohori 15 dana. More super, nije vruce, ma uzivanje. Sto je lepo kad ti roditelji placaju :smiley:

'ladno pivo nije dolazilo u obzir zato sto se drug menadzer ubio ko nikad noc pre. Pa da je popio ladno pivo, umro bi nasred parka D:

Jersey Shore :slight_smile:

Jaoo Ohrid Covece…Koje uspomene…Meni je tamo bilo vrh.Jedan savet ne planiraj da ides bez kola.Ja sam za 10 dana na Ohridu napravio 500 km…Jedno 5-6 puta isao na Izvore gore.Pa na Titovu plazu ma nema gde nisam bio.Prelepo je i jeftino u PM. Kokteli od 1,5 eur do 2,5 Havana Cigara u kaficu 20 Eur i to je najskpulje ( Inace ne pusim al sam se toliko nalio to vece bila neka Cuba party pa me ponela atmosfera…Uduvo se kao Kubanac od te cigare) U Restoranu jedete vas dvoje full klopa sa picem,dezertom i svim mogucim,maximum 25 eur… Ako hoces ribu da jedes znaj da nema divlje Ohridske pastrmke vec samo iz Ribnjaka i ta klopa za vas dvoje sa vinom i violinom je negde oko 40 do 50 eur…al to je ekskluziva.Obavezno idi i napravi koji papir u rucnoj fabrici papira…maaaa ako ti je prvi put nemoj da se dvoumis idi obavezno. Ako ti treba imam kontakt telefon coveka kod kog sam ja odseo.Vrh je smestaj a cikica ljubazan i ima najlepse dvoriste sa palmama,travicom,fontanama,rostiljem, gde svaka soba ima svoj sto i stolice za meditaciju i lecenje mamurluka.I obavezno vozanje camcem po Ohridu.Joj opet mi se ide…Ajd javi mi samo na PP ako hoces da te obaspem detaljima.

Danijele, da ti nisi slucajno neki direktan potomak Miroslava Miskovica? :smiley: Pa vidis da su izabrali low badzet varijantu jer se devojka istripovala a ti predlazes neke tamo pastrmke i violine za 50e :smiley:

Ja cu preskociti ove sezonske ponude, mozda nesto septembar… hteo u veneciju na 4 dana ali sad svi idu na more pa nije bilo dovoljno zainteresovanih za tu vikend turu.

Montira se bazen u dvorištu! Toliko!