League Of Legends

Zanimljiva igra,veoma slicna doti,naravno sa boljom grafikom itd
Igra li neko ovo? :smiley:

Ja igram Heroes of Newerth, shto je po istom principu kao LoL samo mnogo lepshe uradjeno… Mislim da je account sada nekih 25-30$

Ja sam igrao Lol ali je previse kao crtani…a taj Heroes of Newerth samo kupis jednom acount i to je to ?

Da, jednom kupish i to je to, ja zaludjujem vec godinu dana… Ako si fan dote necesh se pokajati ako uzmesh :smiley:
Chesto izlaze apdejtovi i sve ti sama igra odradjuje, cheka se josh oko 20ak novih heroja i ajtema, shto znachi da ce uvek da dodaju nesto novo…
Mnogo zabave na jednom mestu :slight_smile:
Heroes of Newerth

E a sta mislite o ovom DC Universe?Kad smo vec kod LoL-a malo sam video gameplay kod Branexa izgleda zanimljivo al posle wow-a sve je nekako prazno!

gde mogu da kupim Heroes of Newerth cd ako se uospte i tako prodaje ili kupis preko neta acount ?

WoW nema nikakve veze sa HoN-om niti LoL-om, potpuno drugachiji koncept igre !
BTW meni se LoL ne dopada, nekako mi je mnogo to shareno,…

Pa nisi razumeo ja samo kazem da posle wowa sve ostalo je nekako jednostavno nedovrseno neznam kako bi ti objasnio!

@Spam

2600 din. u computerland-u.

PC, Heroes Of Newerth Key, Game Kodovi, ComputerLand Games

Hvala druze :slight_smile:

Po meni je lol bolji od hon-a,zanimljivo mi je da skupljam influence poene i kupujem nove heroje,evo sad sam bas zavrsio partiju,zadovoljan,17 kill 1 death 10 assist :smiley:

Tristana i kennen su najbolji likovi… :slight_smile:

Uuuu tristana sece,mada po meni olaf i mordekaiser najjaci! :smiley:

Ako nekome treba trial key za Heroes of Newerth, neka se javi na pm, ostalo josh 6 komada…

jeste uzeli tristanu sa Riot skinom preko FB?

Heroes of Newerth :rock:

E ljudi jeste da niko nije pisao par meseci ovde,jel neko i dalje igra Lol,ja sam poceo i Heroes of Newerth posto je sada free to play…ae ostavite mi nikove u pm-u da vas dodam. :slight_smile:

Free to play ali treba da se naigras do 5. lvl,ja sam cini mi se vule madafaka ,ali nesto ne praktikujem u zadnje vreme,ipak je dota za mene original,jel igras dotu?

Ne,nikako nisam mogao da se snadjem u doti, ove igre su mi mnogo lakse, igrao sam ih neko vreme, i sada o5 poceo, nisam neki pro , treba ipak dosta vremena da se nauce heroji i slicno :slight_smile:

jeste mnogo zarazan zanr,pa ja za sebe ne bi rekao da sam pro daleko od toga,ali mislim da dobro igram,a kad igram hon stalno povezujem sa dotom pa mi treba dosta da se snadjem xD