League Of Legends

Upravo igram LoL :slight_smile:

Ja igram i bas je mocno:rock:

Igram takodje 30 lvl dosta heroja add me ko hoce: zlizanac5

Dodaj me posto ja nmg trenutno.branexxx isto 30lvl pa bi mogli neki ranked da opicimo. :slight_smile:

Eo sad cu te add brate i posalji mi pm da vidimo kad da igramo =)

Poceo i ja sa lolom malo ako neko igra nek se javi na pm.
BTW ja sam pocetnik , 6 level za sad :smiley:

Svi smo to bili a ja i jos uvek jesam za odredjene heroje… Takodje igram lol mislim da sam 18lvl verujte mi nesecam se jel mi rikno moj komp pre jedno mesec dana i vise pa nisam igrao dugo… IGN:Doilane pa ko hoce nek me doda :slight_smile:

evo jedna dominacija :stuck_out_tongue:



Evo upravo zavrsio partiju 3v5 smo igrali i odvalili smo ih !!
Jedna Quadra i bar Triple :wink:

ja igram lol ponekad,ako neko igra neka me doda,Chamics

Dešava se ponekad, a posebno volim partije kada nas ‘‘pwnuju’’ tj. skor nam je 10-30 a mi ih na kraju pobeđujemo jer pametno farmamo creepove, bufove, dragona i barona i pushujemo im turrete a oni se fragare od topa do bota.
Jedino što me nervira kod LoL-a jeste što ima 100+ heroja ali ako ti se padne baš counter na laneu, GG, a posebno na topu ako dođe Yorrick koji ako je skillovan counteruje 70 i nešto heroja.
Evo mene kao LB na rankedu (nije odmah posle meča, nije bio nešto posebno interesantan po skoru, ali bila dominacija u svakom smislu):

Nego, sta mislite o novom heroju? OP je!

Aatrox? Tryndamerov counter hehe
Juce sam isao kao Jax protiv njega ne znajuci njegove moci. Nepotrebno je reci da me pasivna zeznula, a ono njegovo healanje je, ako nemas mane da ga bockas, jbno OP. Mislim da je u tom pogledu Teemo bolji counter od Jaxa jer on ima blind, pa ako ovaj skoci na njega samo blind i kite kite kite sa trecom, i naravno, sh*tload pecurki i gotov je.

Da ono hilanje mu je strasno…Par puta me je ubio posle toga.
Popice on nerf sigurno. I onaj skok njegov nisam skontao , jel on moze da na primer skoci bilo gde ili samo na protivnika ?
Ako moze bilo gde onda mu je to odlicna escape opcija.

Moze bilo gde, i ako ga stunujes dok mu ide animacija bice stunovan tek kad sleti.

Ja nesto sve igram onaj ARAM, dok ih ne prodje ovaj first week, kad smaraju na novim championom, nervira me. Prvo sto i da je op, 90% ga fejluju, a oni koji ga ne fejluju su naravno protiv mene. I onda uvek njihov new champ pwnuje mog new champ-a u timu. :smiley:
Ili udjes u lobby, neko se instantlockuje na njega, i 10 ljudi liva zato sto su oni hteli da ga igraju…

Isto i kod mene…

Da li neko igra lol?
Trenutno sam u platini 3, vija se diamond ove sezone :smiley:
URF is live now, ako je neko zainteresovan, nek mi posalje podatke u pm da se zajebavamo malo :smiley:

Izasao je novi midseason patch 6.9 u kom su se dogodile velike promene.

Najvece promene imamo u vidu reworkovanih ap mage-ova, 12 heroja je preradjeno…
Ubaceni su novi zmajevi, svaki zmaj daje posebne bafove koje mozemo nastakovati 3 puta, posle 35 minuta se pojavljuje Elder dragon koji daje jos vece moci.
Velike promeni doziveli su i itemi, posebno AP i ubaceno par potpuno novih. Will Of The Anciest je izbacen iz igre, enchanti za boots, kao i sated devourer :frowning: RIP. Takodje i spell vamp vise ne postoji.
Ima jos tona contenta, vise toga na sledecem linku…

Takodje, predstavljen je novi heroj. Ime joj je Taliyah koja nam dolazi iz Shurime.
Ona je control mage sa vec vidjenim konceptom magija.
Meni se licno ne dopada nov heroj, jos jedan heroj sa stakovanjem movement speeda i sa mogucnosti da leti preko mape.
Vise informacija http://eune.leagueoflegends.com/en/page/champion-reveal-taliyah-stoneweaver
Uopsteno, meni se nimalo ne svidjaju ove promene ubili su par champova sa njima, cemu ovo vodi videcemo…