Kupujem Igre za PS4

Ovako da ne bi Pravi oglas za svaki igru zasebno ovde cu staviti sta mi sve treba,najbolje bi bilo da se iz Beograda radi licnog preuzimanja.Elem kupujem Mortal combat xl,Horizon Zero Dawn,Bloodborne,Witcher 3 onaj special edition Ili kako se vec zove,The Last guardian,Havy Rain i Beyond two souls boundle,Batman Arkham knight,Uncharted Natane Drake collection(mogu i remaster edicije za svaki igru posebno),God of war 3
Svakako ako imate nesto van ovoga sto trazim punudite.

Nadam se da si skontao da svako od nas ovde ima 90 posto digitalne igre na akauntima, da ih tako kupujemo i prodajemo. :wink:

Eee,pa nisam dugo bio na forumu,a juce Sam kupio 4ku,tako da Nznm kako sve to funkcionise?

Imas poseban akaunt , za njega username i pasword. Uzimaju se nosioci nalozi najcesce, to ti je bolja opcija i skuplja.
To znaci da ubacis taj nalog na svoj ps4 i aktiviras ga kap primarni, stavis igru da se skida. I izadjes sa tog akaunta, ne ulazis vise na njega, nego igras sa svog sub Zero akaunta.

Guest nalog je jeftiniji , ali razlika je na njega se ulogujes, skines igru , ns stavljas nikako da je primary. I imas opciju samo da tu igru igras sa tog X akaunta.
Znaci nema achivmenta za tebe. Zato je i jeftinije.

Forum razmena igara, pS4 store. Nacices vecinu ovih igara za 2000 din .

Superiska,hvala vam ljudi,elem juce Sam pljunuo po prilicnu sumu za dark souls 3ku :unamused:,danak neiskustvu :joy:.

Tesko da ce i Withcera da nadje ispod 2000, ja svoj ne bi dao ni za vise. Stoji u kolekciji :smiley: . I MK XL ne moze da se nadje ispod 2000, bas tesko. Znam jer ga jurim dugo.

Ako Sam dobro Shvatio napravim nalog za net,pa preko njega kupujem on line igre,jel tako?

Nije tako…

I Witcher 3 GOTY moze naci ispod 2000, a i MK XL :slight_smile:

Ja bih svoj W3 GOTY dao za 1500 :slight_smile:

Gde ce ti dusa.

1 Like

Nisam bas kolekcionar digitalnih igara :slight_smile:

Ljudi moze jedno off topic pitanje,noobie Sam bukvalno za celu ps4 pricu,pa me zanima Koji region treba da stavim kad budem pravio online nalog?

USA ili UK.
Ili 2 akaunta ti je najbolje, jer su nekad i razliciti popusti za shopping.

E,cool brate,hvala ti,sad Jos jedno random pitanje trazi postal kod,da nzns napamet Koji je?

Google is your friend.
Lupis grad, trazis tamo neki hotel i to ubacis.
Ako hoces usa trazi hotel na aljasci.

Kucas “fake adresses” ze koji oces region ili nadjes pravu adresu nekog objekta iz regiona.

Ako si bas navalio da sam kupujes na jednom accountu, ne mozes da koristis nase kartice i moras da kupujes kodove kojima ubacujes pare na account.

Al nemoj to da radis, lepo su ti napisali. Sem ako bas ne znas sta ces sa parama ili oces neku igru trajno da imas… Koristi Razmena forum ko i svi ostali da kupis prodas ili zamenis igru sa dummy accountom posle.

Meni to nije bas jasno oko tih akauntova,stavio Sam United kingdom region,London grad I nasao Sam na netu neku postal kod za London,Hocu isto tako Kao ostatak normalnog sveta da se djoram i da kupujem igre preko tih akauntova Ali nije mi jasno,jbg boogie Sam za ovo.Ako mozete malo da mi pojasnite oko tih acauntova,Ili ds otvorim negde novu temu oko ps4 noobie pitanja.Kolko sam ja skontoa imam svoj akaunt,a na neki drugi skidam igre,aas to izlazenje i ulazenje mi nije jasno da prostite :joy::smiley:
Edit
Jel zna neko kolko traje ovaj januarski popust,nasao Sam mortal combat za 20$,da li mogu slike sa flesa da stavim da bude tema za dashboard?

Trebalo bi da pise datum do kada traje cena kada udjes u detalje igre.

Oko accountova je jako jednostavno, kupis username i pass za account na kome je kupljena igra, ides na create new user i skines igru kada napravis account sa tim podacima… S tim sto imas 2 vrste, guest, gde moras da igras sa tog accounta na kom si kupio i nosilac gde aktiviras account na konzoli i onda igras sa svog accounta (na kom ne moras da imas ni jednu kupljenu igru).

Znaci prakticno kupim account udjem na njega i sta dalje?Kako da prebacim tu igru na svoj accaunt?Nije mi jasno isto,npr skinuo Sam darksiders 2 i kada mi je istekao ps plus,igra je zakljucana Jel za sve igre koje se kupe u digitalnoj formu mora da bude aktiviran ps plus Ili samo za odredjene koje tipa dobijes free?

1 Like

Skontao sam,hocu da pitam Jos neka noob pitanja,pa me zanima u koju kategoriju da postavim pitanje.Zanima me kako se kupuju igre preko storea,posto sam stavio lokaciju London,kontam da ne mogu preko nase neke kartice,Ili moze,isto me zanima kako funkvionise,gameplayshareing Ili kako se vec zove,opcija da se dva sonyja povezu i igra jedna igra?