Kupujem Igre za PS4

Nadjes igru na store-u i kosta recimo 14.99£. Ti odes na g2a.com i nadjes psn prepaid card 15GBP(£) i kupis je preko nase kartice. Kako platis tako ti stigne code tipa AJF4-VOUE itd. Odes na svoj sony nalog bilo preko sajta ili konzole i odes na Redeem Code. Uneses kod koji si dobio na g2a.com sajtu i paf eto tebi 15 funti u tzv. Walletu. Odes i kliknes na gore pomenutu igru da je pazaris. I to je to.

1 Like

Aha,Jos jedno noob pitanje,kako se uplacuje ps plus,tipa hteo bi 6 meseci,isto preko tog Sajta?Video Sam da postoje nekakve ps plus kartice Ili tako nesto,u cemu je razlika?
Edit
Prodaje li ko noseci nalog sa mortal kombat xl igrom?Kupujem i druge igre u digitalnij formi tako da slobodno dajte ponude.

Imas 3 meseca i god dana. Isto preko sajta kupis, dobijes kod koju redeemujes na konzoli i to je to

Imam South Park Fractured but whole i uz njega dodje i South Park Stick of truth… Gost ili nosilac, da li te zanima?

Koja je cijena? :slight_smile:

1600 gost :slight_smile:

Hteo bi da uzmem tipa tri meseca plus i neku igru,kako da pristupim vasoj kartici?

Moras da imas svoju karticu za placanje preko interneta. Ili da nadjes nekog ko je voljan da ti kupi to sto zelis.

Da Ali ako mi je nalog kreiran da Sam u engleskoj kako mogu da kucam broj nase kartice,ako me razumes?

Staviš englesku adresu i broj kartice i baš njih zabole ge ti živiš ako im dajes pare :smiley:

Na ps store tesko da moze nasa kartica da prodje. Meni jije htela nijedna

Ni intezina?

Ni intesina. Mora adresa kartice da se poklapa sa tvojom adresom…nesto tako…uglavnom nema sanse da prodje

Ja sam nakupovao igara za novu godinu i moglo je :slight_smile:

Pazi dokle ide glupost…jos hocu pare da im ostavim…ali nee ne moze tako…umesto da su bili pametni i uzeli od mene 300$, ja sam kupio kradene kodove sa G2A

Pa napravi spanski account i stavi ga kao primarni…a sa starog igaj

1 Like

Ljudi,prodajeli neko nalog sa mortal kombat xl-om?

kupujem TLoU gost nalog.
Ponude PM

Kupujem ps plus kartice i uncharted nathane Drake collection,ima li ko?

Pozz ljudi, zanima me GTA 5 na disku polovan, posto ga vec i imam na PCu ali me jednostavno vise privlaci na PS4u.
Nov se krece do 40 evra kontaktirajte me u vezi dogovora. Ne bih sad neku nadrealnu cenu da placam jer bas trazim polovan da bih jeftinije prosao. Hvala.