Kopiranje igara na interni hard direktno?

Kao sto naslov kaze interesuje me da li postoji sansa da se igrice kopiraju direktno na interni hard? Jel neko moze da me uputi gde mogu da citam o tome ili da mi da neki savet, znaci izvadim interni hdd ubacim ga u fiokicu i na kompu mi izbaci da mora format jer je neki system cao zdravo, dal postoji neki program koji moze da otvori taj disk u windowsu pa da ide ono copy paste metoda?

Napisi i ovaj info kad si vec tu.
http://www.xboxrepublika.com/showthread.php?t=8294

Mozes, ali ne mozes samo tako sto ces da utaknes interni hdd u komp, nista se nece videti direktno is windows explorera, ako na to mislis. treba ti neki od namenskih programa, Modio 3.0, Horizon, XTAF Manager (njega ti licno ne bih preporucio, zadavao mi je muke), i onda su ti programi sposobni da vide sadrzaj HDD-a koji je formatiran kao memorija za Xbox 360.

Ne trenutno sam iskopirao 8 igara a imam ukupno 420gb da prebacim nazad za sada mi stoji 440gb free space na xbox-u , kazi jel program free ili treba da ga torrentujem?

Aha, ti si mislio da ti je 420 slobodno. OK onda. Free je program, mada ga imas i na TPB, pa kako ti lakse.

Dl sam ga sad cemo da vidimo sta i kako, ako zapnem javljam se ovde. Hvala

imas ga gde hoces new modio 5.01updated- Xbox 360 Mod Tool | XPG Gaming Community :slight_smile:

Za pocetak mi recite dal mi treba nalog, posto nece da registruje kao svako ime je zauzeto a probao sam sve!!!

Ae pomagaj nzm kako da nateram ovo cuda da proradi :smiley:

batali to da skidas i na komp da prebacujes, to je bolno sporo, jedna igra ide kilavije nego preko mreye

treba ti ovo, i ne treba ti nikakva registracija kada to skines. pitaj Boga sta si ti skinuo Download Modio 3.0 for Windows | Uptodown.com
EDIT: I tacno je ovo sto kaze studiovpc, vrlo je sporo, ne znam sto si zapeo za to. Ako ti je slobodno 420 GB, onda nesto radis pogresno kada kopiras preko eksternog.
EDIT2: Ides na veliko M dugme, explore my device, nadjes lokaciju koja ti treba, inject file, i pustis ga da radi 100 godina. :stuck_out_tongue:

Pa kako najednostavnije da prebacim 200 igrica sa kompa na xbox?

Pa preko eksternog.

^

this :slight_smile:

Onda idem preko eksternog :slight_smile: , mislim nzm sta da radim jedino me ubija sto i preko eksternog nece vise od 2 3 igr u isto vreme pa moram da klikcem ko lud :stuck_out_tongue: , od kako sam stavio novi disk konzola poludela , upali mi se za 10s jel moguce da se nesto poprckalo? da mi vrrisne cip ili nesto? otkud znam malo mi nije realno da se ovako brzo pali posto sam navikao na minut dva :slight_smile:

ne cimaj se nista

i igre mogu djuture sve da se kopiraju ne znam u cemu je problem ja ostavim 200GB da se prebacuje za redom

Na koji nacin to uradis? Ja sam upakovao sve igrice u jedan folder i stisnem da mi prebaci taj folder i krene i posle 2 minuta izbaci “unsuccessful copy” , ae sad cu da slikam.

Selektujes ceo folder pa inject odradis, spremis se da cekas vecnost jer je sporile nego sa eksternog na interni preko konzole.

Sent from my Sensation XL using Tapatalk

ne ja sam to ispratio ali on to nije siguran

uvek je to greska za mesto ili za los disk zato sam naveo dve opcije

Pa vi ste mu objasnili :wink: ja samo skrecem paznju da je taj nacina PC na interni mnogo nesiguran i spor… I ovako za 200gb se us××es od cekanja i trebas tajmere za auto shut down da iskljucis.

Sent from my Sensation XL using Tapatalk