Koji mobilni da kupim?

Ja samo kazem iz svog iskustva i koliko citam po recenzija,a oni imaju nogo verzija uredjaja s tim freezanjem te restartom npr nekada te je cak nemoguce nazvati ili cak niti ti ne mozes uputiti poziv i jos neke stvari.
BTW Sto imas toliki pik na mene,ali uvek kada postam nesto ti imas negativni komentar:confused:

Mozda su ranije verzije imale tih problema, verujem da nije tako ima par ljudi na forumu S3 pa tako mogu i oni svi da ti potvrde.

ukusi su razliciti i nekada te stvari brzo poprave i ne ostaju dugo kao problem, opusti se :wink:

Iskreno, nemam nista protiv tebe, samo odgovaram na tvoj komentar. Moj cale ima S3, burazer, i najbolji drug (ima jos ljudi koje znam, al sa ovima sam stalno u kontaktu pa par puta progovorimo koju rec o telefonu) i niko nije iskusio tako nesto. Kapiram da oni na review sajtovima (onima koji vrede nesto) mogu da nadju manu svakom telefonom, jer za to i sluze, da nadju manu, uz to, pod freeze sam mislio samo na freeze, ono, da telefon ukoci, al ajde da to mozda ne bih primetio, al ovo da me je nemoguce nazvati ili da ne mogu uputiti poziv, to mi se 100% nije desilo. Aj da ne idemo u off, al kazem, nemam nista protiv tebe, samo ti odgovaram na ono sto mislim da je netacno iz licnog iskustva, a review-ove sam i ja citao pre nego da uzmem telefon.
@M007P, sto se tice ranijih verzija, ja sam ga uzeo cim je izasao, znaci mozda je samo mesec dana proslo. Cale uzeo septembra, burazer novembra, tako da je i promesano, i realno nije niko primetio tako nesto, mozda se ovima koji su radili testove zapao neki los, ne verujem da su bas testirali 10 telefona, verujem da testiraju ono sto im posalju.
U svakom slucaju, branim S3 samo zato sto je dobar telefon, i zato sto tek kad sam presao na, evo za primer Padfone, kapiram da je u stvari S3 dosta bolja u pogledu stabilnosti. Mada te stvari meni i ne znace, telefon radi pa radi. :slight_smile:

Tako da moja preporuka ako mozes uzeti neki polovan i to je to. Predlozili su ti i iPhone, i to ti je dobar izbor, zavisi koji sistem preferiras i sta koristis, po meni sa androidom se za te pare dobija vise. Javi za sta si se odlucio kad uzmes nesto. :slight_smile:

S3 definitvno ima problem.
Samsung acknowledges Galaxy S III sudden death, fix is on the way - GSMArena.com news
Ploce sa odredjenim cipom prave problem, pocinje tako sto zamrzne na 20-30 minuta, sam od sebe se restrartuje.
To je pocele kod mene da se desava posle 4 meseca od kupovine, kod moje supruge posle 5 meseci.
Resenje, zamenjena ploca, i sada je ok.
Takodje, jos jedna losa strana je sto je telefon mnogo nezan, znaci mora da se ima dobra futrola za njega koja pokriva kompletne ivice.

Ja cu sigurno u buducnosti da se vratim na HTC, njihova zavrsna izrada je odlican, a ko ne najbolja kod androida.

Imas nov za 400e na KP.

Al zato im je baterija ocaj

Ja imam HTC One S i menjacu STRIKTNO za one X, kad dodje vreme.Telefon je vrh vrhova.Samsung mi je nekako deciji.

Ja sam sebe prošli tjedan počastio sa ZTE Blade 3, kupio ga u tele2 u hrvatskoj(1200 kuna,300 km, 150eura). Za ove pare mislim da nema boljeg mobitela

Pored S3 isti problem ima i Note 2 ali koliko sam procitao samo ako se stavi Custom Kernel u svim drugim slucajevima sljaka bez problema.Pricam za Note 2 dok kod S3 ne znam.

Problem je sto vecina njih prodaje laznjake, a i nisu iz BG-a tako da mi je bolje dati 440 dobiti full fon, garanciju i biti 100% siguran da nece biti problema.

Joj ljudi to za izazetno rikavanje S3 je nebitna cinjenica! Pogodjen je neznatan broj telefona kojima se to desi - 1 u 20 000 ako ne i vise. Ta “greska” je ispravljena update-om. Note 2 NIKAD nije imao te problem niti je on pogodjen time. Nemoj te mjesati crkavanje telefona s “sigurnosnim propustom”. Taj propust je da vasem telefonu i podaci pristupi neko “s strane” a ne da crkava. Opustite se i uzivajte.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Jeste jeste.Evo baci oko.Sad da li je popravljen taj bug ne znam mrzi me da citam celu temu ima mnogo strana.

Note 2 SDS (sudden death syndrome) - xda-developers

Zanimljivo… My bad!

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Nista nista :wink: Koliko sam video poseban update za 4.1.2 popravlja ovaj bug onaj bug sa cipom ali skracuje duzinu trajanja baterije.Sto se mene tice ja i onako nemam nameru da ga rutujem furacu samo official romove i sad ce u maju 4.2.2 tako da superica :smiley:

E MitraljezaC da li ti postavljas linkove na fastserbia forum? :slight_smile: Uostalom hvala svima sto su se trudili da kuckaju ovoliko :slight_smile:

Xperia Arc S Odlican telefon…

Kod mene je taj prosek 2 od 2 :slight_smile:
I kod menbe nije bilo custom room-ova, samo sam skidao regularne updejtove koje je pustao samsung.
Kada me vide u BgElektroniku, sa vrata pitaju da li teba nova ploca za S3:)
BTW, iznenadili su se kada su videli telefon u komadu, obicno donose u servis u vise od 2 dela :slight_smile:

Probaj sa lotom tu ti se vise isplati da pogodis 7 pogodaka :slight_smile:

za pravopisne greške kriviti Tapatalk 2

Ja sve ozbiljnije mislim o menjanju ip5 ,malo mi je dosadio :confused:

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Bolje nemoj jer ces dosta pozaliti

HAha mora da se salis

Ne sali se. Evo ja sam pozalio :frowning:

Kupio i ja S3 umesto 4S-a i odmah se priseto koliko je Android spor i trom. Dzabe i veliki ekran i sve kada nemam skoro nista instalirano od aplikacija, a od 16gb mi je slobodno 11 a od 1gb memorije 20-30mb koji variraju. :confused:

U praksi se to manifestuje tako sto moras stalno da gasis programe da ti ne bi ulazenje u poruke trajalo 5 sekundi a vracanje na homescreen ili back toliko dugo da se pitas da li si dobro pritisnuo taster. Ko nije navikao na Android, zbog ovakvih budalastina smorice se u momentu.

Da, znam da treba i kako da gasim pozadinske procese ali nije u tome stvar… Sada mi je jasno zasto je iPhone ljudima dosadan. Jednostavno sve radi, a savrsenstvo dosadi vremenom.

Toliko hvaljeni odziv na pentile displeju? Smejurija. Skrolovanjem teksta primecuje se ghosting na slovima, sto je nedopustivo za displej te klase. Takodje, gustina piksela je samo malo veca na iphone-u ali kunem se da ovde primecujem piksele i displej grid je potpuno drugaciji, ovde kao da nista nema antialiasing i sve izgleda zrnasto.

O izradi necu da trosim reci jer polikarbonat u odnosu na staklo-aluminijum deluje kao iz najjeftinije kineske radnje ali, sveukupno, necu da gresim dusu svidja mi se dizajn i jako je elegantan telefon.

Pola vremena “druzenja” sa telefonom proveo sam gaseci nekakve procese i pokusavajuci da napravim da bude smooth kao iphone - not gonna happen. Samsung + ICS = bloatware shit od OS-a a da ga rutujem i da udjem u tu zecju jamu ne pada mi na pamet.

Enivej razmisljam da ga prodam i uzmem IP5, posle samo 2 dana…