Koji mobilni da kupim?

Koj mobilni da kupim? Neki da je do 250 evra i da je naravno Android :)… Koje telefone vi imate?

Daj još neki detalj, da li ti je bitna marka, vezija Androida, ovako u osnovi nisi ništa rekao

Pa nzm moze Samsung,Xperia… Pa nzm verzija Androida bi bilo dobro da je bar 4.0 … :slight_smile:

iphone 4 :slight_smile:

Send from Nexus 4 :smiley:

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

posteno razocarao sam se u android sistem. menjamo

a ja se bas nesto razmisljam da zamenim ip5 za neki android :confused:

posle preko 4 godina na iOS sistemima android mi ne odgovara nikako, evo muku mucim

Nov ili polovan?

Ja cu da ti prodam moj nexus 4 16GB ima 5 dana kako sam ga uzeo, javi se na PM da se dogovorimo.

Uzmi Galaxy SII Plus za 245 eura i bog da te vidi.

Za te pare bolji fon neces naci, a da je nov.

Mozes i S3 Mini ako ti se ovaj ne dopada.

a ja se bas nesto razmisljam da zamenim ip5 za neki android :confused:

Hah, nemoj ni slucajno da se zeznes :slight_smile:

Mozes i S3 Mini ako ti se ovaj ne dopada.

Uh, ne. JA bih onda jurio S3, polovan ako vec ne moze da priusti nov koji je oko 350e.

Ako nema para onda mu je Mini super.Mada opet treba da kaze za sta mu treba telefon neke osnovne potrebe da navede.

Ja jurim Note 2 trenutno sam ga nasao za 440 eura valjda ce mu pasti jos koji evro za 2 nedelje dok ne prodam moju X10-ku.

Ti sacekaj s4, verovatno ce spustiti cene trenutnih, ili ce njemu nabiti neku. :slight_smile:
Sto se predloga tice, s2 je ok, mada se slazem sa padawanom, ja bih uzeo pa i polovan s3 jer je telefon odlican.

Pa za 2 nedelje koliko pratim cene za Note 2 se skljokala za sigurno nekih 20 eura minimum.Sad sledecu platu cu dobiti verovatno posle ovih prazinika osim ukoliko se ne smiluju i uplate treceg (cisto sumljam) a i na sve to moram da prodam ovaj sad.Tako dok sakupim lovu ima da mu padne jos 10-20 eura plus sto to sam pratio cene samo po netu nisam jos zvao ni jednu radnju da ih pitam koliko je kod njih.

SIII hest dobar na papiru ali suszav mu je dosta nestabilan te su podosta cesti freezovi to sam se i sam uvjerio,a vidio sam i prilikom recenzije.Ali neki su ga ipak izabrali za naj uredjaj,za te pare probaj da ganjas neki sonyev uredjaj jer su oni dost jeftiniji a jako jako kvalitetni i dobri sro se tice performansi

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

Sonijevi jesu dobri ali veoma brzo ih soni zaboravi, a i ove sto odrzava, update-i im izlaze po 6-7 meseci kasnije nego HTC,Samsung-u.Jednom sam se opekao i nikad vise zato sam se odlucio sa Samsung.

To je bilo pre dok je sony bio sa ericsson-om ali otkako su se osamostalili dosta bolje uredjaje prave i vise brinu o njima.Nego da se vratim temi ja bih ti preporucio note 1 koji moze da se nadje za 250e polovan u odlicnom stanju sa full opremom za te pare tesko ces naci bolji fon a ako ne volis veliki ekran pogledaj galaxy s2 on je isto odlican za nekih 200e polovan.

Stvarno ne znam o cemu pricas sad… Nije dobar samo na papiru, odlican je ovako. Kako nestabilan? Telefon sam imao od maja/juna prosle godine, do pre dvadesetak dana, i drzao ga na stock-u, ja nijedan freeze nisam imao, niti je nesto lose radio. Ne znam kako si se uverio, i ne znam koliko je po tebi cesto, mozda je nekome jednom u godinu dana cesto. :slight_smile:

Meni su motorole interesantne a možda bi mogao sebi priuštiti atrix-a Motorola ATRIX 4G - Full phone specifications Meni je simpatičan a u rangu je s2