Koje ste igre sa automata nekada najvise cepali?

I famozni “Mustafa” - al tu igru niko nije cepao sa gomilom zhetona - bilo je (gotovo) pravilo: igrash s jednim pa dokle stignesh, nema continue…

ja sam cepao spin masters i bila je jedna masina sa rekordom koji niko nije mogao da obori, drugar postavio, i prvo mesto se nikad ne res i pred samo zatvaranje igraone sam mu presisao rekord za 10 valjda, a brojka je cini mi se bila sestocifrena xD i dan danas ga igram na kompu :smiley:

Uglavnom su to bili coop beat e’m up ovi, kao sto su Cadillacs and Dinosaurs i Final Fight, a pored njih Shinobi i Tekken (kec). P.S. Za tacne nazive prve tri navedene igre saznao sam teg godinama kasnije :lol:

Uh kao klinac sam zbog automata krao kintu od mojih, dobijao batina i batina! :smiley:

Igra sa automata koje sam ja cepao su: Street Fighter II, Metal Slug, Golden Axe, i jos par zaboravio sam nazive… :slight_smile:

Uff Street Fighter 1 i 2 to se na veliko cepalo, ali nekako u najboljem secanju mi je ostao Double Dragon.

Golden Axe i Shinobi.

Jao kakva je to igra bilaaaaa,zato sam i dan danas zarazen,za sve je ona kriva!!nikad nisam mogao kao klinac da je predjem,nije se imalo para za toliko zetona,ali posle kad sam otisao u nemacku i vratio se na odmor,kupio sam mislim jedno 50 i presao sve igre u toj maloj igraonici!!:slight_smile:

Cuveni lakat je bio kjluc obrtanja igre sa jednim kreditom :sun:

Ja sam imao 9 godina kad sam krenuo na aparate, vecni gamer, bio i ostao :smiley:

Ninja kornjace su bile tad, Tekken, Street Fighter, to sam najvise igrao…
Posle dosao soni i batalio sam to…

ista situacija bro… samo sto sam ja poceo oko 7. godine…

Ti jos ludji od mene :hihi:
Tacnije imao sam 7 ili 8 godina, setio sam se, bio sam drugi razred, al sam krenuo sa 6 i po godina u skolu, malecko detence, tako nesto 7.5, osam godina. Jednom drugaru cale radio u Nemackoj, bio pun para, pa sam sa njim i krenuo, sve on placao :smiley:

I sada se slatko nasmejem kada cujem muziku i sladak zvuk kada se ubaci zeton, posebno sto me je stariji brat non-stop zezao kako je sa drugarom presao celu igricu bez nastavljanja i osvojio 50 zetona:cool: a ja tek kada je izasao mame32. jednostavno igrica je preteska i stvarno treba ZNATI ZNANJE…

a sto je najgore ja sam kasnio na casove zbog toga. pa uciteljica zove kevu, ona se iznervira pa kod kuce dobijem batine i to zapamcene dan danas… XD

Carski Cadillacs & Dinosaurs i jos carskiji Final Fight. Dolazio ćale da skuplja mene i burazera u buvaru i da nas vuče za uši na putu do kuće. Naravno, krali smo pare za žetone samo tako :slight_smile:

Sad sam se setio, i Pang se cepao isto na veliko.

E to! Nisam mogao da se setim kako se zove… Ali se dobro secam posle na PS1 sa sestrom kako smo cepali i vikali i smejali se… Hahah bila su to dobra vremena! :smiley:

Fliper i one penale u dva igraca

Double Dragon, Castlevania, neka igra sto se u dvoje igrala isto uglavnom P1 je helikopter a P2 je dzip… i naravno, najpopularnija igra u mojoj mahali u to doba:
CRUDE BUSTER

Ne znam da li znate, ali Final fight i Golden Axe 1, 2 i 3 moze da se igra na iOS uredjajima, ima ih u App store-u

Ja sam picio The Punisher i Cadilac and Dinosaurs (ne znam tacno kako se pise)