Koje ste igre sa automata nekada najvise cepali?

Na automatima? Ne mogu se poistovetiti sa time, ali najblize sto pamtim na PS1 jeste Tekken, MK Trilogy (trojka sa svim likovima iz 1 2 3), Syphon Filter, Driver 1… a na PC-u Prince of Persia od 60 min i Duke Nukem 3D. Nadam se da nisam previse okrenuo temu :stuck_out_tongue:

Kad si vec spomenuo tekken , upalio sam pre neki dan ps1 i odigrao tekken 3,po meni legendarna igrica :slight_smile:

Ijaooo tekken, nenadjebiva igra :slight_smile:

Donkey Kong mi je ostao u secanju, znam da su mi stavljali gajbu da se popnem da bih mogao da dohvatim kontrole, mnogo sam mali bio :slight_smile:
To su neki moji pocheci…

Vigilante,karate igra,a zvuk igre je najjači,kao neki kineski karate film gde se svaki pokret čuje kao da grom udara,a druga igra,sigurno su je neki ol skul gejmeri igrali GHOSTS N GOBLINS! misim,šta reći…

Zaboravih najbolju igru od svih, Streets of rage…e to me vrati u mladost :slight_smile:

Da i Double Dragon se cepao na veliko na automatima uvek u dvoje sa kolegama,sad kad cujem muziku se sav najezim:)

Ovo je bio takav hit, totalno sam zaboravio. Obrnuo sam je x puta na emulatoru ali nije to, to. Uzi umesto joystick-a je genijalna ideja + dugme za bombe c,c,c…

Eh kada se setim… Stvarno je to bio dozivljaj… Igra sa automata za koju su moji roditelji pukli mnooogo para je Vendetta,ili ti Crime Fighters 2.:slight_smile: Bila je to japanska verzija ne cenzurisana dakle na drugom,trecem nivou (ne secam se davno je bilo) bili su oni gejevi dok su u americkoj verziji oni bili cenzurisani. Jos su tu i metal slug,i oni kaubojci ne mogu da se setim kako se zvala ta igra.

YouTube - Vendetta (Arcade) Playthrough 1/3

Za Vendettu sam expert. Mnogo zabavna i smesna igra. Jeste, u trecem nivou te salecu gejevi ali ja ih uvek palicom zalepim za izlog :wink: Sto se tice kaubojaca verovatno mislis na Blood Bros ili Sunset Riders. Legende obe…

daaa Sunset Riders!!W! Stvarno odlicna igra svog vremena…:slight_smile:

metal slug svi delovi…

Burazer i ja smo odrasli igrajuci se na automatima. Secam se da me je on podizao da bih mogao da drzim uzi i igram Operation Wolf :slight_smile:
Ovih mogu da se setim trenutno, podeljeno po zanrovima:

Voznje/voznje+pucanje: Out Run, Moon Patrol, Special Crime Investigation (Chase HQ II)

Tuce/beat em up: Kung Fu Master, Knuckle Joe, Punisher, Street Fighter, Street Fighter II: World Warrior, Power Instinct, Fatal Fury Special, The Combatribes, Final Fight, Double Dragon…

Pucacke: Space Invaders :), 1942, Operation Wolf, NARC, Sky Kid, Silkworm…

Platformske/pucacke: Burger Time, Robocop, E-SWAT, Ghosts n’ Goblins, Green Beret…

Automati su bili zakon, ostavljali smo poslednju kintu na njima.
Bilo je (za to vreme) stvarno dobrih igara: Ghosts ‘n’ Goblins, Rastan saga, Shinobi, Golden Axe, Double Dragon, Street Fighter…
Kasnije sve to odigrao na emulatorima…ali to nije to.

Definitivno Saturday Night’s SLAM MASTERS, iliti narodski KECHERI! To i “chetkice” su se igrale kad se nije imalo za sony… :expressionless:

Metal Slug je keva ,sa toga se nisam skidao,secam se da sam danima nisam kupovao uzinu samo da bi posle skole igrao.
I CAPTAIN COMANDO…:smiley:

Michael Jackson: Moonwalker me je koštao gomilu žetona svojevremeno.

umeo sam po ceo dan da visim po tim igraonicama, ali izdvajam…Golden Axe, Jujum, Pang, Street Fighter, Tekken, Mortal Kombat, Sly Spy, Contra, Altered Beast…i jos brdo, brdo igara…

Ja przio Punishera kao lud :slight_smile:

ja jedva cekao da nagovorim moje roditelje da me vode na strand. mislili klinac oce da se kupa, jede sladoled bla bla. medjutim tamo gde se i sad pije voda is tripoznih slavina je bio golden axe. moja utopija