Koje ste igre sa automata nekada najvise cepali?

Bravo, podsetio si me na detinjstvo i nestrpljivo čekanje na Litiju i Gospojinu, slave, kada je u selu bio vašar i automati kao nezaboravna pratnja ringišpilu i zidu smrti. Pxoenix, Pacman i nezaboravni Donkey Kong, okretali smo po 3 kruga sa jednim žetonom. To su bila vremena.

Double Dragon.

Double Dragon se cepao na veliko, evo link - secanje na vremena :emoticon-0100-smile

Metal Slug, mislim mozda 4, nisam siguran, tu se potrosilo sigurno 2-3 hiljade :slight_smile:

Takodje.Ni sam ne znam koliko sam para potrosio i onda sam saznao da igra postoji i za PS1 i tamo je dovrsio.

A tek Anthology za PS2 :slight_smile:

E ima jedna na koju sam dao sve pare kao klinac…nemam pojma kako se zove…ali se secam da su glavni likovi bili bikovi obuceni kao kauboji…ako neko zna o kojoj igri se radi ima :beer: od mene:)

Evo sad nadje kako se zove ta igra…Wild West C.O.W. Boys of Moo Mesa…

Postoji Double Dragon II na Arcade, ali se ne može skinuti iz nekog razloga, samo je naveden, iako je igra trebala izaći još prošle godine. Ne kontam u čemu je fora. Međutim od nedavno se pojavio i Double Dragon Neon.

King of the Dragon sam dosta cepao. Skoro sam ga presao na PSP-u. :smiley:

stree figher 2
to je bilo ravno pre20 godina

Ljudi kako se zove igra (NEO GEO? je izdao) sa svemirskim avionima? Imate starca sa sporijim, zenska vozi srednje brzine i mladic ciji je avion najbrzi. Grafika je vrhunska, oruzja se budze tako da u isto vreme pucas i napred i pozadi. Dosta me poseca na SINE MORA.

To zvuci kao Aero Fighters 2

Kad se setim ovoga :slight_smile:

Samo Metal Slug. Igra mog detinjstva. Kad se samo setim, prsti su mi bili urnisani posle nekoliko sesija na Metal Slug-u.

Mislim da moze da se nadje na netu da se skinu te igrice sa aprata, negde oko 1gb je sve, imao sam to i igrao na kompu, ali nije to to…

Gdje nije, ja kad sam pustio Ninja kornjace, za jedno popodne presao, zajedno sa Final Fight

Edit: Nabroj 5 zivotinja: ajkula, drakula, ninja kornjace…

Sent from my iPod touch using Tapatalk

The Punisher, Cadillac and Dinosaurs, bila je davno neka, pocetkom devedesetih sa kao uzijem na aparatu…bilo je par verzija…mslim da je jedna bila helikopter, a jedna neki kauboji, Golden axe, street fighter, 1943, Pang, i poslednje sto sam igrao na aparatu je bila igrica cijeg imena ne mogu da se setim, iako sam se nasedeo ispred nje, to je bilo pocetkom 2000-ih…slazete balone koji pucaju i treba da ocistite nivo, vi ste kao neki mali zmaj, ili sta god i usmeravate balon kako zelite da se odbije ili upadne…nju sam redovno prelazio sa jednim zetonom i imao skoro sve high scorove…sa druge strane imao sam i high score u neopravdanim casovima :smiley:

Zbog tih hitova-Double Dragon,Golden Axe,SF 1&2…a posle i zbog Sege…jedva sam skolu zavrsio. :)He,he…Ali jedna igra sa automata mi je ostala onako urezana u secanje iako sam zaboravio naziv…Vodite vojnika kroz poligon za vezbanje.Secam se kako su goreli prsti dok sam ‘napucavao’ zgibove lupajuci po tasterima. :slight_smile:

Coast 2 ,Street Fighter 2

Metal Slug (svi delovi), Punisher, Cadillac and DInosaurs i Vendetta :slight_smile: