Koje igre bi zeleli da vidite u remake-u / HD remake-u?

Evo ovako… Ostvarila mi se zelja, pa sam napravili Earthworm Jim-a, Nba Jam… Mortal! :slight_smile:

Pod 1. Boogerman!

  1. Road Rash!
    Nazalost je trebao ovako da izgleda, ali je otkazan, tako da mi ostaje samo pusta zelja… :nono:
  1. Comix zone
  2. TMNT The Hyperstone Heist
  3. Pitfall
    To je mi je neki top 5 za sada…

Definitivno sve starije GTA igre,HL kec(mada se kao pravi neki HL Source,ne znam dokle je to doslo),drugo mi nista ne pada napamet :slight_smile:

CONTRA!!!

koja je cak i najavljena na E3 by Konami

ovo sam igrao kao lud kad sam bio klinac, prvi put sam je igrao na nekom arcade aparatu kasnije sam igrao i na nekom Nintendu cini mi se, svejedno ovo ce biti zanimljivo videti kako ce da izvedu

[SIZE=3]1. [/SIZE][SIZE=4]Oddworld: Stranger’s Wrath (jedna od najboljih igara sa prvog Xbox-a)
2. Earthworm Jim (Sega-Mega Drive II je poteran do maximuma sa ovom igrom, i dan danas se sećam kako je WOW izgledala)
3. Chaos Engine (neverovatna pucačina sa Amiga 500 kompjutera)
4. Giant - Citizen Kabuto[/SIZE][SIZE=4] (fenomenalna pucačina za PC koja je za ta vremena dolazila na neverovatna 2 cd-a)
5. …
[/SIZE]

Jim je vrh vrhova! :slight_smile: Zelja ti je ispunjena…

Pod 4. - Mislis li na Giant Citizen Kabuto??? Ova igra razbija! :slight_smile: Secam se da sam je kupio pre par godina, i secam se da je predobra bila… Ima koliko se secam i multiplayer - coop… Mislim da mi se drugi cd sjebao…
Sada sam naleteo isto na jednu odlicnu igru dok sam se podsecao Gianta… Doom Troopers! To bih zeleo da vidim isto…

Yup, Giant Citizen Kabuto!

Auuuuu ima ih bas dosta al evo koje mi prve padnu na pamet :

  1. Resident Evil 1, 2, 3
  2. Parasite Eve 1 i 2
  3. Dino Crysis 1 i 2
  4. Alone in the Dark : The New Nightmare
  5. Hogs of War
  6. MGS “1”
  7. Silent Hill 1
  8. Crash Team Racing
  9. Sheep Dog Wolf
  10. Countdown Vampires
  11. itd…

Silent hill i MGS HD kompilacije su najavljene (kao i Oddworld, sta bi s tim?). Neke od igara vec postoje u HD verziji za PC, npr Sheep Dog n’ Wolf - secam se da sam igrao u nekoj 1024+ rezoluciji… Genijalna igra. Kao i Giants koji su naravno mogli da se igraju u HD ko je imao dovoljno jaku masinu. I Metal Gear 1 i 2 mogu da se igraju na PC-ju HD… I Earthworm Jim je mogao da se igra u 1024 jos pre hrista :slight_smile:

Ali ako govorimo o rimejkovima, definitivno neke stare avanture, kao na primeru Monkey Island serijala. Sam and Max, Indiana Jones, Day of The Tentacle…

1.Fighting Force (Ps)
2.Crash Team raceing (Ps)
3.Aladdin (Sega genesis)
4.Tekken 3 (Ps)

Bravo za Fighting Force! :slight_smile: I za Aladdina! :bla:

Aladdin jbt auuu kako se toga niko nije setio, znas kakva igra moze da se napravi sad od toga, neki mix prince-a i gow recimo… recimo samo :wink:

A Toy Story? :dada:

Jao da i toy story :slight_smile: Uglavnom dosta naslova bih izdvojio sa cd-a “256 igara” to su uglavnom igre sa Sege,ali ne mogu da se setim svega odjednom.

pazi sad !

'nuff said

true true

legacy of cain? soul reaver?

yep, steta sto je doticna gospoja otisla da izmislja avanture nathan-a drake-a pa epilog najverovatnije necemo docekati, barem ne smisljen iz njene glave

PS: edituj to C, ili ce doci Kain i popice ti svu krv :smiley:

neka ga ne plasim se ja njega :stuck_out_tongue: hehhehe soul reaver 2 sa presao ne pamtim jos kada, prvi nisam ni igrao ili se pak ne secam izmesano mi to sa drugim delom, znam samo da sam dao diskove drugaru i vise ih nikad nisam ni video posle toga

i setio sam se sta bih voleo da vidim jos MDK!!! pa presao sam je 200x na ps one, drugi deo sam igrao na pc posle ali nije to to

HERC’S ADVENTURES

Let’s play Herc’s Adventures part 8 The medcine’s kicking in.wmv - YouTube

Resident Evil Directors Cut

Resident Evil Directors Cut Jill Original Mode Walkthrough Part 1 - YouTube




1.resident evil 1,2,3,code veronica
2.mdk1,2
3.comix zone
4.shining force 1,2,3
5.robotech
6.legacy of kain
7.contra hard corps
8.skies of arcadia
9.grandia 1,2,3
10.final fantasy 7
ima ih jos ali ovo mi je top 10 :slight_smile:

Sto se tice remake igara u HD-u moja najveca zelja je definitivno Mafia 1.