Koje igre bi zeleli da vidite u remake-u / HD remake-u?


moj favorit :slight_smile:

Najvise bih voleo da vidim Gta Vice City i Metal Gear Solid 1.

pa, posto mi se zelja za FF10 ostvarila nedavno, rekao bih da bi Xenogears remake sa svim onim 3D gimmickima, kao i Legend of Dragoon remake (recimo kao sto FF13 izgleda).

naravno da tu spada i FF7 i sve ostalo, ali Xenogears je do jaja bio u vreme kad je izasao (krajem PS1 ere, otprilike '99-ta), i svima se svidjao bas zbog toga sto mu je fighting system izgledao drugacije, iako je bio isti sto se svega tice kao svaki drugi turn-based RPG.

Definitivno Tomb Raider 2 i 4, voleo bih da vidim Veneciju iz dvojke i Egipat iz cetvorke, kao sto su maestralno odradili Anniversary. Ceo komplet japanskih horror survivala 90-tih i ranih 2000-tih: Resident Evil (posebno Nemesis), Silent Hill (dvojka, uh! :heart: ), Parasite Eve koji sam cepao na Sony kecu pre milijardu godina… Alone in the Dark: The New Nightmare, ali njega samo u HD izdanju, bez remake-ovanja, pokvarilo bi se savrsenstvo… Ima ih jos podosta, ali ne mogu sada svega da se setim.

Legend of dragoon (JRPG izasao za PSone) jedna od najboljih RPG igra koju sam igrao u zivotu.
Ne mora da bude remake,moze Spinoff/sequel ili nesto slicno…Samo da izadje NESTO od te igre…
Previse je dobra da bi bila samo jedna igra…

Vidim neki ljudi spominju Resident evil (kec)
Pa zar niste culi za Resident evil Remake (ili rebirth u japanu) koji je izasao 2002. za game cube a 2008. za wii?
Ja nemam ni jednu konzolu ali igrao sam preko emulatora za PC i radi savrseno (ako imate dovoljno jak komp).
Remake je savrsen i jedan od najboljih remake-ova (ne samo u RE seriji).

@Ninja

GTA Vice CIty i GTA San Andreas :da:
Sa trofejima/achievementima, bio bi pun pogodak.

Da Aladdin (megadrive verzija) bih bas bio dobar u HD-u, kao i Streets of rage. Mickey magical quest i super castlevania.

Svi delovi Resident Evil-a, Silent Hill-a, Syphon Filter, Boogerman, Parasite Eve, i naravno COMIX ZONE. To je igra koju i dan danas igram i i dalje mi nije dosadila. Speedrun odradjen odavno, vreme prelaska 28 min. :slight_smile:

Voleo bi da izadju svi Zelda delovi za novi nintendo wii-u :slight_smile:

kompletan legacy of kain serijal i crash bandicoot prva tri dela sa ps1

Jungle Book 1,2
Lion King 1,2,3
Donkey Kong sa SNES-a oni pravi delovi…
Resident Evil serijal zakljucno sa 4-im delom i Code Veronica X
SUPER PANG

ima ih jos…
trenutno njih uglavnom igram na konzoli…ove nove :+

Need for speed Underground 1 i 2…

Legacy of Kain serijal, Prince of Persia: Warrior Within, Brothers in Arms: Road to hill 30 i Brothers in Arms: Earned in blood, definitivno.

Već ima Prince of Persia “HD” Trilogija ali na PS3 samo

ovo imas remake, cetvorka mnogo bolji remake od veronike ali ipak su oba rimejka

Znam da ima i imam ga, nego sam ovo više shvatio tipa šta bi ste želeli da se ponovo napravi u vidu stare igre, samo novi engine, za novije generacije itd… :slight_smile:

Da,da, bilo bi dobro da urade kvalitetan rimejk kao što su Bungie i 343 sa Halo Anniversary, ali je i ovo bolje nego ništa :smiley:

Rogue Trip - Vecation 2012 Po mom misljenju bolja od Twisted metala. :slight_smile:

I Syphon Filter 2. Najbolja pucacina koju sam igrao na PS1. :slight_smile:

1…hack//G.U. Trilogy
2.Xenosaga Trilogy
3…hack//Sign
4.Digital Devil Saga 1&2

Definitivno Oni,mnogo dobra igra,mozda cak i prva igra koju je bandzi radio, i kotor 1 i 2.