Koja je vaša najteža misija u igri?

Pisiti dole koja je vasa najteza misija u igri

Meni je u The Last Of Us 1 ona misija kad Joel spasava Ellie od onog lika Davida i trazi je po snegu i oluji, mucio sam se preko pola sata sa tom misijom i nekako je presao

Prilično sam siguran da za ovo postoje bar dvije teme na forumu, ali mi je mrsko da ih tražim.

Ja nisam primetio da ima

Castlevania Lords of Shadows 2. Misija kada moram da se sunjam i da ne primetno prodjem pored onog lika sa kopljem. Pali brat od onog Pan-a. Ima i gomilu lisca na podu pa kada zgazim zna se sta bude… To je hack and slash igra inace i to je bio jedini element stealtha koji je ,mene koji mrzim stealth igre, ubio u pojam. Jos uvek u glavi cujem njegovu cuvenu recenicu koju non stop ponavlja - “It is very easy to follow yout trail”. I to sa nekim cudnim ruskim naglaskom.

1 Like

Bila jedna matora igra s dzinovskim robotima tamo negde u ranim danima hardverske akceleracije, zvala se Slave Zero (hvala redditu!) –

Elem, igra sama po sebi nije bila nista specijalno, al mogao si da hvatas automobile i bacas na protivnike, plus rakete na ramenu i taj neki anime vajb kojeg tada prakticno nisi mogao da nadjes na pc-u.

Elem jos jednom, mladi n00dle je dogurao nekako do zadnjeg bossa, koji je zahtevao da bukvalno jedno 95% raketa koji nadjes na bojistu ubodu malu crvenu metu na njemu. Ako promasis vise od pregrst puta, mozes slobodno da restartujes borbu jer se ammo nije respawnovao. Secam se da sam cak i tad bio sokiran koliko je to los dizajn.

Na jedvite jade sam ga pobedio. Nije bilo vredno truda, al kad si mlad i tvrdoglav s gomilom slobodnog vremena, kompletiras i takve gluposti.

PS1 Driver misija u garazi :joy: :joy:

Jao da, ima i ona neka misija s mini-helikopterom i eksplozivima u nekom od starih GTA…

1 Like

I helikopter i avion posle i pred kraj San Andreasa presretanje mlaznog aviona i skakanje na isti

1 Like

U vice city ako se ne varam tu sam ja nervirao samo tako, sta ces bio sam klinja tad

1 Like

Ako se racunaju i bosevi onda Ornstein i Smough iz Dark Souls 1 ( Remastered). 3 dana ih prelazio ali solo. Jos uvek se traumiram kad ih se setim. :joy:

3 Likes

Mafija 1 trka…jedna od tezih a u GTA Vice City sa hilikopterom sam se mucio dok nisam provalio mehaniku posle prosto kao pasulj.

3 Likes

Poslednja dva nivoa u Ninja Gaiden II i, naravno, The Library u Halo CE

1 Like

Ja mislim da je imala fora sa sa nekom precicom drug i ja se mucili sa trkom i na kraju dosao njegov brat i presao iz prve

Uh ja vec duze godina se ne tjeram sa igrama. Bukvalno probam 2 put neku misiju ako ne ide odem na cheats (da,jbg),ako mi se to ne da radit, onda jednostavno odustanem. Medjutim sjecam se da kad sam bio mladji Transformers 2007 the video game, misija sa bumblebee kad ga odvedu u onu vojnu postojbinu,i trebas neke ventilatore da porusis i bjezis dok padaju cigle i otpad po tebi, ja mislim da sam mjesecima igrao tu misiju, kad sam je prosao ko da sam vaskrsnuo. Pored nje tu je i Spiderman 3 video game misija sa kingpinom, ma takodje mjeseci su mi trebali da to predjem. Kao sto vidite sve je ovo bilo do tipa 13 godine od tad mi se ne da jeb#vat sa misijama.

The Library na Legendary dok ne smeš da umreš za Achievement… I nakon toliko vremena imam PTSD.

Pisao sam malo u jednoj staroj temi za borbe protiv raznih bossova, a što se tiče misija, najviše mrzim one Ubisoft misije gde moraš da pratiš osobu a da te ne vidi. Onaj ko je smislio te misije zaslužuje da gori u paklu.

Zero Time Dilemma ima jedan deo koji isto mnogo nervira. Moraš da bacaš kockice dok ne dobiješ šest jedinica. Svaki put kad ne dobiješ umreš, pa kreće opet cutscena. Ponovio sam taj deo 20 puta dok RNGeezus nije rekao da je ok.

1 Like

Vice city :joy:

1 Like

1 Like

Ne bih igrao ponovo VC samo zbog ove misije. :joy:

1 Like

Zaboravili ste San Andreas kad juris voz motorom a onaj debeli puca na njih…isto zajebana misija