Koja je vaša najteža misija u igri?

Najvise sam puta cuo “Follow the damn train CJ”

1 Like
2 Likes

Ovo je uzas, bolje nemoj ni da igras nego sa cheatovima, ne pamtim da sam ih koristio poslednijih 30 godina. Danasnje igre su toliko lake i toliko je nacina da pogledas kako se neki deo prelazi, ne mogu da verujem da cheat kodovi i dalje zapravo postoje.

4 Likes

Ja nikad nisam koristio cheatove ako nesto bas ne mogu da predjem pogledam na yt i to je to. Igrica gubi sustinu ako je prelazis na taj nacin

U zadnjih 10g pa verovatno i 15g sigurno nema teske igre u smislu da ti treba neki cheat da je predjes ili da pocnes da razmisljas u tom pravcu. Ko sto kaze padawan danas se sve lako prelazi i maksimalno je prilagodjeno svima. Sve je nacrtano, pokazano da jednostavno ne vidim poentu cheata za bilo sta.

Kad ti je zadnji put trebao YT za neku noviju igru ?

Slažem se, zato i kažem da od većina igara odustanem, međutim neke igre me bas nateraju da se osjećam “oštećeno”. Ne skidam često cheats za igre, posljednji je čini mi se bilo za Alien isolation, jer mi je na jednom dijelu bio baš prekurčio onaj xenomoprh. Ali da, gube igre slast i poentu kad se igraju sa čitovima.

Kakva je igrica hteo sam da je probam pa me zanimaju utisci

Ako misliš na Alien Isolation, dobra, samo kažem zna xenomoprh da bude gadan na neke dijelove zbog AI.

Alien Isolation je odlican, zasluzio mnogo veci hit da bude. Vredi probati samo zbog neverovatne atmosfere i ambijenta preslikanih iz prvog filma.

Samo, uvek kazem, prvih sat vremena ima malih problema s pacingom, osecaces se malo pogubljeno mozda. Proguras kroz to dok povatas konce i posle je sve bolja i bolja.

1 Like

Iskreno slabo se secam jer obicno kad zavrsim neku igru u secanju mi ostane igra kao celina dok se te neke manje frustracije i neprijatnosti brzo zaboravljaju, ali recimo primera radi igra Guacamelee 2 mi je bas namucila, imala je delove koji su me bas urnisali i igra koliko god bila interesantna i simpaticna isto toliko je i mrcvarenje , takodje recimo secam se da mi je u GTA San Andreas ona misija sa avioncicem na daljinski na krovu bila bas jako zajebana i bas me je namucila, recimo secam se da mi je u Batman Arkham Knight-u onaj boss fight sa Riddlerom bio bas pakleno tezak, na kraju ni ne znam da li sam ga na kraju skembao ili sam ga batalio.

Generalno nista mi nije sad bas toliko tesko jer one igre za koje znam da su frustrirajuce i na ivici mazohizma ni ne igram, recimo te Souls igre ili recimo Nioh sam nabavio, ono probao igru koji put, odigrao mozda 10-15 minuta video nije to za mene i manuo se corava posla i prodao ili razmenio igru.

Jao kad se setim tog klavira mrtvog iz Silent Hill-a 1…:joy: Burazer i ja 3 dana nismo mogli da skontamo kako da rešimo to. Par godina kasnije ja igrao na emulatoru SH1 i opet dođem tu u nadi da sam sada pametniji kao, ali stativa opet. :joy: I posle još nekih dve godine dođemo kod drugara i instaliramo to kod njega. I nas troje jeeedva prokljuvili o čemu se radi. Ubiše nas taj klavir. Takođe se sećam misije iz San Andreasa kada sam se trkao u onoj šumi za onu devojku (zaboravio sam joj ime, ona luda cura što stalno preti nešto da će muškost da mi ofikari ako je prevarim :joy:) i ima ona jedna trka na onim prdavcima sa 4 točka, što pipnem skretanje i odem iz šume u drugu igru koliko je nenormalno. Na kraju sam prešao tako što sam pucao u jednu gumu da bih mogao normalnije da skrećem. :joy:

1 Like

Jel to horror igra ili, posto sam pre mesec dana uzeo ps3 i vidim ima instalirana nisam ni ulazio pravo da ti kazem

Morbidna atmosfera, konstantan osecaj pritiska i jump scare. Meni lici na horor. :smiley:

1 Like

Horor je, ali nije kao klasičan horor gde igra čeka da te saseče iza ugla, nego je psihološki horor. Atmosfera je takva da te uvuče u onu maglu i taj neki osećaj praznine, ma ne mogu ni da ti opišem. :smiley: Tripuješ da je napolje magla i da nema nikog oko tebe dok ograš ovu igru, ima jezivu atmosferu. :grinning_face_with_smiling_eyes: A zagonetke su baš zeznute. Vredi doživeti igru svakako, jes da je sada grafika kako dva piksela jure treći ali definitivno vredi ako možeš da pređeš preko te grafike. :smiley:

Ja sam imao bas želju da predjem Silent Hill međutim trenutno raspolažem samo sa pc-om tako da cu morat cekat neki port.

Imaš za Pc sve delove skoro do zadnjeg Downpour-a. On je samo za ps3 i xbox 360. Ne računam samo onaj sa psp i onaj sa ps2 Shatered Memories. :slight_smile:

Ne znam zašto ali sam mislio da su samo za ps. Je li sillent hill 1 povezan sa 2 i 3. Jer 1 valjda nema za pc, a 2 i 3 su ti koje ljudi uvijek spominju.

Da, 1 bi morao preko nekog PS 1 emulatora a 2, 3 i 4 imaju regularne PC portove… Nisu delovi specijalno povezani, nebitan je redosled.

1 Like

Hvala na odg. Odigracu sigurno 2 i 3 dio.