Nije suv. Mokar je. ![]()
Iz te perspektive potpuno si u pravu
Sta je unutra? Onaj njihov 2.0 benzin?
2.2 mzr cd motor 127kw dizel ali vjerovatno ide na stage 1 jer je težak a motor podnosi korekciju mape na 210-220ks
Zvuci ok. Jedan drugar ima njihov CX5 2.0 benzinac. Odlican, pouzdan ali trosi u pm.
Drugi je hteo da kupi taj isti CX5 sa nekim 2.0 D ali za njega su svi rekli da je bas bas los i ima brdo nekih mana.
Zavisi sve koji motor,bilo je psa,forda svašta ovo je baš japanski motor odradiš lanac i redovno mora motorno ulje na ispod 10000 i trebalo bi biti ok
Auu koje slatke muke ![]()
Alfa Romeo “Giulietta” dobija novu šansu - Auto Republika https://share.google/iNpHx0bJ4FlfHgVI9
Pa i bila je glupost što su napustili c segment posle 147 i giuliette ali mislili su da će tonale te kupce privući
Stelantis je samo najobicnija rupcaga bez dna. Taj pacijent je umro jos davno i svih tih 14 kompanija koje cine Stelantis su rupcage koje se odrzavaju samo na subvencijama drzava.
Nista oni nisu bolji one neke nase domace propale firme, klasican cacilend.
Samo suvise mnogo ljudi radi tu pa drzave guraju pare. Samo zadnjih 10god Stelantis brendovi su izgubili 1/4 kupaca.
Nema tu spasa.
Priča se da alfa i maser idu kinezima i tu je spas
Nece oni to prodati Kinezima.. Radice i vec rade neku kooperaciju.
El vozila prvenstveno. Kineziulaze u fabrike u EU koje su ovi zatvorili.
Jos kada je Opel propao po 28 put. hteli su da ga kupe Rusi i nisu pitali za cenu, Kinezi isto.. Naravno da velike demokrate i ljubitelji slobode i slobodnog trzista to nisu dozvolili…. Mogu dati procenat ali tesko sve.
Bolje i kinez nego ovo 5 verzija istih auta gori od vagena postali po tome
Pa trenutno os Stelantisa nema na planeti nista gore. Nema jedna stvar i model da valja zadnjih 20god.
Pa to je savez iz nužde bolje da su se prodali kinezima kao volvo mg i ostali


