Porsche pohvalio Hyundai Ioniq 5 N i najavio nove funkcije za električni 718 - B92 Porsche pohvalio Hyundai Ioniq 5 N i najavio nove funkcije za električni 718 - B92
Ahaha, u sustini je pohvalio dobar stereo sistem koji simulira da si kupio nesto sto nisi kupio… pa ako ti treba “taj zvuk” sto onda baciti pare na ovaj glupi toster..
Pa vidiš da će skinuti neke fore od koreanaca pa da implementiraju u porš
Da… ozbiljno vazna stavka.. skinuce snimak zvuka pravog motora ![]()
Pa do sada nisu imali a oni su sportski brend
Ta cela korporacija je za odstrel..
Nek opet alfu vrate državi kao posle ww2 i svi mirni
Oni će tek da je oprave ![]()
I sada je sve to drzavno. Ako je neko gajio neke iluzije u neko slobodno trziste i privatno vlasnistvo na zapadu tih iluzija vise nema. Sve je tamo drzavno samo lepo upakovano.
Bas sam nesto gledao R34ke u nemackoj i vidim da svima na tabli stoji 180km za max brzinu. Bilo mi bas cudno ali ovaj post razjasnjava neke stvari.
Isto kao i motorima sto je ranije limit bio 299. Pa su na kraju nagurali H2R koji ide 440-450



