Ko šta vozi i šta bi voleo da vozi?

Ne vozim ništa, a voleo bi’ da vozim.

@MladenVR ferari s temu

2 Likes

a volan ko kabinu u podmornici da otvaras leptenejebo

1 Like

Samo 1200ks

Autonomija? Vreme punjenja? :thinking:

Hibrid,dizel osnova struja pomoć

Do jaja.. samo jos elemenata da crkne i bude skuplji :grimacing:

Ovo se isplati samo ako radi na polju maka pa se radi gudra :grin:

1 Like

Ma biće subvecionisan tako da te vlasnike zabole šta kasnije kad ga plati 30%

Tu subvenciju platimo svakako opet.. kros sve skuplje.

Pa dobro je za velike igrače koji to mjenjaju na par godina dođe mu besplatna ekploatacija kad ga proda još malo i zaradi

1 Like

Auto je mesec ipo dana kod mene i do sada sam uradio sledece stvari:

  • Spojler (nasao sam fabricki za koji me na tehnickim nece vraćati)
  • Poliranje kompletnog auta
  • Repariran prednji branik
  • Presvucen volan prirodnom kožom
  • Stavljene aluminijumske papučice
  • Stikeri i nalepnice

Idemo dalje. U waiting line-u je carbon fiber folija na haubi i aftermarket štopaljke. A nakon toga ce vidimo.

Opis situacije: Puno srce i prazni dzepovi :sweat_smile:

9 Likes

Polako,vremenom ćeš sve više uživati u projektu.Ne žuri da ispucaš odmah sve ideje posle ti bude dosadno a imaš para pa kupiš još jedan auto da ulažeš.

1 Like

https://www.klix.ba/auto/zgodna-giulia-jos-nece-u-penziju-proizvodnja-se-nastavlja-do-kraja-2027-godine/251022049

1 Like
1 Like

Koja glupa reklama… :grin:

Za retarde sto se loze na one fast sapunice…

Zato se koriste helikopteri…