Ne vozim ništa, a voleo bi’ da vozim.
@MladenVR ferari s temu
a volan ko kabinu u podmornici da otvaras leptenejebo
Autonomija? Vreme punjenja? ![]()
Hibrid,dizel osnova struja pomoć
Do jaja.. samo jos elemenata da crkne i bude skuplji ![]()
Ovo se isplati samo ako radi na polju maka pa se radi gudra ![]()
Ma biće subvecionisan tako da te vlasnike zabole šta kasnije kad ga plati 30%
Tu subvenciju platimo svakako opet.. kros sve skuplje.
Pa dobro je za velike igrače koji to mjenjaju na par godina dođe mu besplatna ekploatacija kad ga proda još malo i zaradi
Auto je mesec ipo dana kod mene i do sada sam uradio sledece stvari:
- Spojler (nasao sam fabricki za koji me na tehnickim nece vraćati)
- Poliranje kompletnog auta
- Repariran prednji branik
- Presvucen volan prirodnom kožom
- Stavljene aluminijumske papučice
- Stikeri i nalepnice
Idemo dalje. U waiting line-u je carbon fiber folija na haubi i aftermarket štopaljke. A nakon toga ce vidimo.
Opis situacije: Puno srce i prazni dzepovi ![]()
Polako,vremenom ćeš sve više uživati u projektu.Ne žuri da ispucaš odmah sve ideje posle ti bude dosadno a imaš para pa kupiš još jedan auto da ulažeš.
Koja glupa reklama… ![]()
Za retarde sto se loze na one fast sapunice…
Zato se koriste helikopteri…



