Ko šta vozi i šta bi voleo da vozi?

Budući klasik

1 Like

Jajarenje lvl PRO a posle cmrzde kako lose ide prodaja, propade auto induatrija bla bla bla…

Teraju te na panoramski krov ili da voziš auto sa deformitetom

Ne, teraju te da im kazes :fu:t2: i kupis neki drugi auto gde te ne prave budalom za tvoje pare.

Dobra vest.
Posle HR sada ce moci i GR sa nasim tagom.

1 Like

Navodno uskoro i rs tako sam nešto pročitao

1 Like

Da, tu su najtezi pregovori. Udarilio lopov na lopova pa je teska prica :joy:

5 Likes
1 Like

Evo malo utisaka nakon 48h posjedovanja treće alfe u ergeli,simpatičan auto za grad,direktan volan,dobar odziv na gas pogotovo u dinamic modu,potrošnja ok za motor od 2l i 170ks sve u svemu zadovoljan

9 Likes

Da te lepo služi! @SlobeX

Evo i moje, posle godinu dana takođe zadovoljan autom…(1.4tb 120ks)


5 Likes

Ne možeš da ga prebaciš na engleski ili srpski?

Možda ima engleski ali ok mi je i ovako

Uči talijanski :grin:

2 Likes

4 Likes

@iNikola ipak sam više za ovaj model :grin:

3 Likes


Samo windows edišn

2 Likes