Budući klasik
Jajarenje lvl PRO a posle cmrzde kako lose ide prodaja, propade auto induatrija bla bla bla…
Teraju te na panoramski krov ili da voziš auto sa deformitetom
Ne, teraju te da im kazes
i kupis neki drugi auto gde te ne prave budalom za tvoje pare.
Dobra vest.
Posle HR sada ce moci i GR sa nasim tagom.
Navodno uskoro i rs tako sam nešto pročitao
Da, tu su najtezi pregovori. Udarilio lopov na lopova pa je teska prica ![]()
Evo malo utisaka nakon 48h posjedovanja treće alfe u ergeli,simpatičan auto za grad,direktan volan,dobar odziv na gas pogotovo u dinamic modu,potrošnja ok za motor od 2l i 170ks sve u svemu zadovoljan
Ne možeš da ga prebaciš na engleski ili srpski?
Možda ima engleski ali ok mi je i ovako
Uči talijanski ![]()
@iNikola ipak sam više za ovaj model ![]()






