Ko šta vozi i šta bi voleo da vozi?

Uzo čika sebi jedan v12 konačno :heart_eyes:

10 Likes

Svaka čast,jedan je život što da ne :wink:

1 Like

Svaka cast. To je auto.

1 Like

Za one skutere ovo je mlazni avion

2 Likes

Moj san je BMW sa V12 :grin:
Ma da ne bio slab… najbolje se pokazao V10

1 Like
1 Like
1 Like
1 Like
5 Likes


Novi tim od 2026 ukupno 11timova

Pola od spiska nije ni P od premium.

Alpina ? Kompanija koja uzme BMW , doradi ga i prodaje sta pa gde je Brabus onda ? Lotus premium brend , DS brate kakve gluposti …

1 Like

Jos su nam oni falili samo :rofl:

1 Like
1 Like