Ko šta vozi i šta bi voleo da vozi?

Toyota Prius, npr.

Razmisli i o Tesli 3, mada je bas skup.

1 Like

Sa honde civic do tesle 3 dobro smo počeli.Toyota chr moj izbor ako kupuje novo

2 Likes

Sledece je samo da ponude i seksualne uz kupljen el auto :grin:

Nakon skoro 4 godine drljanja službenog vozila, odlučio sam da se počastim opet jednim delikatesom iz VW kuhinje


Polo 9N3 GTI
Sa starim dobrim 1.8T motorom. Fabrički na 150hp, sa čipom, i panelnim KN filterom, nekih 180-190 konja…

10 Likes

Nov auto a poloVAN

2 Likes

Takođe ima komplet Ragazzon izduv, napraviću sledeći vikend lepše fotografije, da ga malo bolje predstavim

1 Like

Jesi dobio ulje za filter od predhodnog vlasnika,nije jeftino :wink:

1 Like

Jesam :smiley:

1 Like

Čisti se toplom vodom i posle četkicom naneseš ulje

1 Like

2 Likes

Mučeni Nisan. Kapiram da zaista nemaju drugu opciju.

Honda NSX GTR :heart_eyes::joy:

1 Like

Gtr VTEC pod haubom

1 Like


To je taj auto

2 Likes

Zašto nikada ne treba da kupiš Mazdu Rx8! Mazda RX8 posle godinu dana, ostvarenje snova ili greška?

1 Like

Opet neko skalperisanje