Ko šta vozi i šta bi voleo da vozi?


Svi su tu kao nekada

1 Like

Na kraju ce ostati samo 2 kao sve ostalo.

Najjači je logo za KIA automobile :joy: Toliko dobar da ljudi misle da se zove KN, i što je najjače toliko su pretraživali sa tim nazivom da Google već sam zna na šta ljudi misle. :joy:

1 Like

Gde mi Suzuki na slici :joy: ?

Kazem ja da smo mi ispred sveta. Zastava je tako radila pre 30-40god :joy:

3 Likes

Drugari ima neko iskustva sa ovim aftermarket android multimedijama?
Imam neki c200, 2002. ništa spektakularno, riknuo cd player pa sam kontao da uzmem neku. Vidim imaju i fazoni da se nabudže kamere itd. mada to mi nije neophodno, više mi je da imam neku mjuzu da roka

Radi prilicno ok.

1 Like

Ispod 100e ne uzimaj a za taj novac možeš pristojan Kenwood uzeti ili alpine

1 Like

Uglavnom gledaj da ima dsp ali opet zvuk je po meni mana tih Kineza a vidim da ti je to bitno

1 Like

Ma kakvi, naravno da nema za 100.
Oko 300+ i to je to.

1 Like

Svakako mu fabriscki zvucnici na tim kolima nisu ni za kkk pa da oseti razliku.

1 Like

@SlobeX
Pa ove što sam video neke su po 200€ i više, mogao bi malo preko toga da se ispružim trenutno. Do 300 šta znam. Ono što sam viđao kod ljudi u suštini je kineski android tablet ništa drugo. Te kenwood ili alpine nisam ni znao da postoje, ne znam jel tu može da se nabaci maps, vidim na pojedinim modelima pominju garmin.

Ovako nešto ili?
https://www.kupujemprodajem.com/automobili-oprema/multimedije-za-auto/kenwood-dmx-120bt-multimedija-4x50w/oglas/155195126?filterId=2070543021

@marko_gts
apsolutno, samo da nije tišina, ne očekujem ni ja sad da će da gruva ko na koncertu :smiley:

Znači nisi audiofil to su vrhunski brendovi što se tiče audio opreme.Nisi pominjao da hoćeš i te fensi šmensi opcije onda od ovih uređaja za taj novac nema ništa.Drži se kineza

Ma nije da nisam, znam za brandove naravno, samo nisam znao da proizvode tako oni univerzalne uređaje za različita vozila, mislio sam da se samo kinezi time bave. Otkako sam se vratio za Srb mnogo retko vozim neke duže relacije. Ovo mi je ono samo da mi nije tišina :smiley:
Ako nekad naleti neki s600 v12 benzin da uzmem, tu već može da se razmišlja o pojačalima i sl. :smiley:

Imas dosta tih kineskih i svima rade super. Uklopices se do 300e lagano.

1 Like

Pa ranije je bio 1din standard posle 2din i svaki se uklapa u standardni otvor samo kod nekih mora blenda (ukrasna lajsna ako nije standardni oblik) za određeno vozilo.Kod mene je fabrička navigacija tj uređaj ali opet koristim tomtom ili mape sa telefona jer odvlači pažnju pogled na konzolu

1 Like