Kako XGD3 igre za LT+3.0 konvertovati za LT+.2.0

Na LT+ 2.0 Max Payne 3 radi ako se nareze ovom metodom i pre pokretanja igre pusti neka pesma koju iskljucis kada se igrica pokrene …

Probao sam ovo sa Dirt Showdown ali bezuspesno. Probacu jos s Max Paynom 3 pa cu da vidim hoce li.

Strogo je zabranjeno spamovati tutorijal vasim problemima!

I: precesljajte forum ima odgovora na vas problem!
ili
II: napravite temu i detaljno opisite problem!

Ovom metodom radi i DARKSIDERS 2 :), samo bez instaliranja na HDD.

Da li je neko pokušao pržiti Pro Evolution Soccer 2013? Imam LT+2.0 i meni neće pokrenuti igricu. sve sam napravio kao što piše u tutorialu. samo sam Layer Break promijenio u 2133520 jer tako piše u .dvd file-u od igrice.
Da li neko zna u čemu je problem?
Hvala

od sada pa na dalje sve igre koje ce izlaziti nece podrzavati vise patchovanje na lt 2.0 moraces da predjes na lt 3.0

takodje svaki slim koji je flesovan i ostavljen otkljucan postoji sansa da se vrati na fabricki tj stock fw i da ce svakako morati da se flesuje…

phatovi su za sada mirni sto se vracanja na stock tice

znaci ljudi ovo vazi za sve u buduce, pocinje sa diskovima koji na sebi nose 15574 dash update, to vise nece moci da se patchuje da radi na lt 2.0, verovatno ce biti izuzetaka ali 99% nece moci da se spusta na 2.0

Meni Darksiders 2 i F1 2012 rade bez problema…F12012 igra je trazila da se izvrsi updatovanje…i radi bez problema…
Upravi sam skinuo PES2013 i Resident Evil 6 i to kada narezem javljam vam da li radi sa ovom metodom…(bez ove metode nijedna XGD3 igra ne radi kod mene…) pozdrav

P.S moram napomenuti da ne koristim vise Verbatim diskove duze vreme…koristim FUJI dvd+r diskove

evo od pocetka sve u slikama samo za tebe dragi prijatelju…




























…kao sto vidis PES2013 radi perfektno…

ima izuzetaka ali stoji ono sto sam rekao… veruj mi, prvo sto nije svaka konzola ista i ne ponasa se isto drugo nije ni svaki citac isti…

ako radi igraj i uzivaj, ima kome ne radi i mora da reze onako kako treba da bude na lt 3 i to je sto je…

meni se covek kune da mi je konzola fleshovana na LT+3.0 …njegove igre koje je on rezao rade bez problema sa LT+3.0 topology fajlom…ali kada ja sam rezem moram da ubacim topology 2.0 inace ne rade…veoma cudno…

auuu bre sta li je tu uradjeno pa ti imas lt 2.5 :smiley:

pa njegove rade verovatno iz razloga sto ima odgovarajui rezac a ti rezes i dalje truncate sa LG rezacem, i patchujes na 2.0… genralno meni sad nista ovde nije jasno kako to uopste negde radi negde ne radi… u principu jel lt 3 aktuelan stavis njega i kupis rezac kako valja i ne mucis se jer za razliku u upropascenim diskovima mozes da kupis rezac…

Ako imas kod koga mogucnost da narezas igru preko burning max rezaca s topology-em, odradi to i vidi da li ce ti raditi (u kprobe provjeris samo da li su u granicama) i onda probaj. Ako i tad ne radi - prevaren si.

Moze biti lako da ti je ogroman PI ili PIF ako rezes igre za LT3.0 a pogotovo na nekom znj mediu pa da zato dobijes odmah error jer za xgd3 bas moras imati ihas rezac. Probaj pa javi

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Sigurno ce dobiti nikakve rezultate veliki PIF i PI, a mozda mu niti verifikaciju tokom rezanja nece proci ako reze na znj mediju, bolje da niti ne probava rezati ako ne uzme Verbatim.

Skinuao sam novi dash 15574 i instalirao ga. Ovom metodom sam narezao F1 i bez ikakvih problema pustio igricu :)))).

Jel uspeo neko ovom metodom da pokrene novu fifu , ja se spremam da pokusam danas , samo moram prvo da skoknem po dvd :slight_smile: i jos jedno pitanje , primetio sam da je u tutorijalu koriscen img burn 2.5.6.0 , jel moze da se koristi novija verzija (2.5.7.0) ?

To je podrazumevano da moze.

Pretpostavio sam , al rekoh bolje da pitam nego da opet idem po dvd :slight_smile: izvinjavam se :slight_smile:

uspeo sam da je pokrenem , igrao sam malo , ali vec nekoliko puta sam dobio “failed to authorize disc” poruku , al dobro , mogu bar malo da se igram pre nego sto skupim pare za rezac i flash :slight_smile: do sada me nije izbacivao u toku samog meca (pu-pu,da ne ureknem :slight_smile: ) , sto znaci da je igra ipak igriva i ovako…

Probaj onu foru da pustis pesmu, pokrenes igru i tek kafa igra pocne skroz ugasis pesmu. Tako meni rade ove igre sto su za lt3.

To sa pesmom vazi ako zelis da instaliras igru na konzolin hard disk…da
dok igras ne cita igru sa DVD-ja nego sa hard diska…