Kako XGD3 igre za LT+3.0 konvertovati za LT+.2.0

Da li je neko probao Max Payne 3 sa ovom metodom?

upravo rezem posle konvertovanja iz 3.0 u 2.0…imam LT+ 2.0 i narezao sam igru bez ideje da bi Microsoft mogao opet neku novu foru da smisli…i naravno posle instalacije mi je trazio update pa sam vrsljao po forumu te nasao ovu temu…odradio sam sve po uputstvu pa cu videti razultate za nekih 30-tak min. Jedino sto nije objasnjeno u samom tutorijalu (ili se predpostavlja da treba da znamo) jeste koji fajl treba izabrati pri rezanju - .iso ili .dvd kao sto je bio obicaj i ranije. Postavljam ovo pitanje jer ima dosta onih koji verovatno imaju slicne nedoumice (razlog za to je cinjenica da po izvrsenju samog tutorijala ne vidim bilo kakvu promenu u velicini ili datumu/vremenu samog fajla pa sam razmisljao da je promena mozda izvrsena na samom .iso fajlu zbog tipologije - neka me neko ispravi ako gresim). U svakom slucaju javljam rezultate uskoro…

Edit : I posle tutorijala mi trazi update… :confused: ne znam sta da radim… Trenutno sam na dashboard verziji 2.0.13604.0 . Citao sam neke forume i kazu da mogu da podignem update preko USB-a na najnoviji 2.0.14719.0 …e sad neko kaze, uradi slobodno, drugi kaze, vrati na stock firmware pa onda update…sta raditi?

Ja cu da cekam tebe :slight_smile:

Upravo sam cuo informaciju da MaxPayne 3 ne moze na LT+ 2.0 (nisam siguran koliko je ovo tacno) tako da nosim konzolu na flesovanje. :)) Necu da se zezam ipak…

upravo tako. pocevsi od Sniper elite-a 2, sad evo i max payne i game of thrones, definitvno je da ce sve nove igre nositi najnoviji update na sebi. sto znaci da ovo uputstvo u temi vise ne pije vode za nove igre i ne gine vam flash na 3.0.

Ja sam skinuo i narezao Sniper Elite V2 kada sam pokrenuo igru zahtevala je update…
Nije bilo druge opcije osim da ili instaliras update ili prekines igru…ja sam nastavio
Sa update-om i igra radi bez greske…cak sam je instalirao i na HHD…

Moraš izvršiti update dashboarda…nemati druge…
Imao sam isti problem…

A koji ti flash imas?

Ovo NE RADI za Max Payna proverio sam, mora da se updejtuje i posle ne radi. Misterija razresena !!!

Install a song from a cd or mp3player to your HDD, before you start a game play if from your HDD, then play the game. Your disc will start without spinning, then stop the song.

Probajte ovo

btw Nema druge osim instalirati novi dash , sprzite igru turncate metodom , instalirajte na HDD ili direktno sa DVD , pustite pjesmu s usb sticka i pokrenite igru

Pozz

Ha ha ha koja fora radi ovo stvarno RADI !!! Bravo majstore bravo …

ovo su neke dobre fore

Savrsene …

znas kako ljudi kazu, kod nekih ne resivih stvari najbolje pomaze najveca moguca glupost pa tako i ovde

Cek cek za ovu metodu ne moram imati lt 3.0…pojasni malo…

Pa ako imaš LT+ 3.0 onda ti fora i ne treba… :slight_smile:

Poenta je da imam Lt2.0 :slight_smile:

Pa to sam i rekao, možda sam se pogrešno izrazio, ovo je fora za one koji imaju LT+ 2.0, jer…

:slight_smile:

Cekajte ljudi , nije mi jasno poslednjih par postova , jeste li ovom forom uspeli da pokrenete max payne 3 na lt 2.0?

da moguce je,ovako je nesto bilo sa Alisom na ovu foru pa su pojedinci resili probleme sa drive-om cini mi se.Nemesis mislim da je tako resio…

Da ali kod Alice je bio fazon da ne vrti disk. Ovo je sasvim nesta drugo, nisam testirao pa ne znam ali u svakom slucaju zanimljiv “fix” ako vecini radi